Przypominamy o obowiązujących obostrzeniach | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Przypominamy o obowiązujących obostrzeniach

  W związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 policjanci wspólnie z Państwową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną rozpoczynają kontrole sklepów spożywczych, placówek handlowych i środków komunikacji publicznej. Podczas wizytacji będą oni zwracać uwagę na respektowanie przez mieszkańców obostrzeń związanych z obowiązkiem zakrywania ust i nosa, zachowania dystansu społecznego oraz ulokowania stanowisk do dezynfekcji rąk.

  W ostatnim czasie na terenie naszego kraju znacznie wzrosła liczba zachorowań na COVID-19. W celu minimalizacji skutków pandemii mundurowi wspólnie z inspektorami Państwowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej rozpoczynają wzmożone kontrole miejsc użytku publicznego. Odwiedzą oni przede wszystkim sklepy spożywcze, galerie handlowe i środki komunikacji publicznej. W trakcie spotkań policjanci będą przypominać o zagrożeniach związanych z COVID-19 oraz informować o podstawowych zasadach sanitarnych zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa. Zwrócą oni również uwagę na stosowanie się  mieszkańców do obowiązku zakrywania ust i nosa oraz konieczności utrzymania odpowiedniego dystansu od innych osób.

  Dbajmy o bezpieczeństwo swoje, bliskich oraz osób, które są obok nas, stosując się do aktualnych obostrzeń i zaleceń. Apelujemy o rozsądne i odpowiedzialne zachowania.

  Przypominamy, że informacje o aktualnych obostrzeniach znajdują się na stronie:
   https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

  sierż. Magdalena Szukajło
  KPP w Pile

  przypominamy_o_obowiazujacych1_01

  przypominamy_o_obowiazujacych1_03 przypominamy_o_obowiazujacych1_02