PTPS Piła ponownie podejmie Pałac Bydgoszcz | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

PTPS Piła ponownie podejmie Pałac Bydgoszcz

PTPS_ponownie_podejmie

Pilanki w poniedziałek 22 lutego (początek meczu o 18.00)  podejmować będą bydgoski Pałac i niewątpliwie mają apetyty na kolejne ligowe punkty. Drużyna prowadzona przez Nicolę Vettoriego w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze, zwłaszcza biorąc pod uwagę pozasportowe problemy tego klubu, które są już „tajemnicą poliszynela”.

Po wygranych w Bielsku-Białej oraz we własnej hali z KSZO PTPS chce nadal kontynuować marsz w górę tabeli. Oba zespoły spotkały się w środę w meczu Pucharu Polski i wówczas zdecydowanie lepszy okazał się zespół z Piły. W poniedziałek jest duża szansa na powtórkę tego wyniku, chyba że Pałac nagle czymś zaskoczy.

Bydgoszczanki to jedyny zespół, który nie wypełnił minimum zwycięstw w poprzednim sezonie, a i w tym Pałac z trzema wygranymi zamyka ligową tabelę. – Jestem przeciwna zamknięciu ligi, bo taka sytuacja powoduje, że walka o końcowe lokaty jest zupełnie pozbawiona emocji – mówi atakująca PTPS-u, Anita Kwiatkowska, która w poniedziałkowy wieczór postara się o to, by Pałac nadal zajmował ostatnie miejsce.

mm&siatka.org
Fot. (SE) archiwum