REAKCJA, czerwiec 2021 | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  REAKCJA, czerwiec 2021

  reakcja

  Tym razem w Waszej rubryce interwencyjnej nie przedstawimy niedoróbek czy mankamentów wynikających z bezpośredniej winy człowieka, lecz dzieło zimy, deszczu i kół samochodowych. Na fotografii nie widzicie krajobrazu księżycowego, lecz wygląd jednej w pilskich „ulic”. Jeden z pilan przedstawił owo zdjęcie na swoim facebookowym profilu i tak je podpisał:

  Zdjęcie ulicy Szkolnej (w Pile na Zielonej Dolinie – przyp. red.). Wiele dróg pozostaje nadal w opłakanym stanie. Jak długo jeszcze pozostaje nam czekać na interwencję i odpowiedź zarządców dróg? Krajobraz księżycowy.

  Wiadomo, że takie drogi nie sprzyjają kierowcom i szczególnie ich pojazdom, ale również mogą pomóc w nabawieniu się kontuzji. O „estetyce” nie wspomnę!

  A zarządców dróg, w tym ulicy Szkolnej pozostawiamy z pytaniem postawionym przez skonfundowanego pilanina. Myślę, że ów pilanin i pozostali użytkownicy tej księżycowej drogi nie oczekują responsu na piśmie, lecz efektywnego i szybkiego działania.

  Jeżeli gnębią Cię podobne lub poważniejsze problemy, masz jakiekolwiek niejasności czy kłopoty – napisz do nas! Nie miej żadnych oporów, możesz pisać o wszystkim. My spróbujemy Ci pomóc – reagując piorunująco!

  Pisz na adres redakcji: „Tętno Regionu”, ul. 11 Listopada 40 pokój 1011, 64-920 Piła z dopiskiem: „REAKCJA”.

  Marek Mostowski