REAKCJA, listopad 2019 | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

REAKCJA, listopad 2019

W listopadowej edycji Waszego Speakers’ Corner nie znajdziecie, Drodzy Czytelnicy, niczego związanego z niegospodarnością, brakiem ładu i porządku, ani też związanego z nieestetycznym wyglądem czegokolwiek. Tym razem, Nasz Czytelnik utyskuje na obsługę dwóch firm kurierskich. W dobie rozwoju możliwości w przesyłaniu listów czy przesyłek wszech gabarytowych, aż dziw bierze, że firmy kurierskie mogą kogokolwiek nie zadowolić! Przecież przy coraz bardziej rozbudowanej konkurencji hasło: KLIENT NASZ PAN powinno być codziennym zawołaniem. No niestety, jak przedstawia Nasz Czytelnik, tak nie zawsze jest. Oto, co w swej epistole napisał nasz Czytelnik:

Szanowna Redakcjo. Mam już swoje lata, sporo przeżyłem, ale trudno jest mi zrozumieć postawę dwóch firm kurierskich, z których usług – nie z wyboru – muszę korzystać. Nie, niczego za ich pośrednictwem nie wysyłam. One od czasu do czasu dostarczają do mnie zakupiony przeze mnie towar w sklepach internetowych. Jako, że jestem osobą dość aktywną i mobilną, często do wieczora nie ma mnie w domu. Właśnie z tego powodu, nie jestem w stanie przeznaczać bez mała całego dnia na oczekiwanie na panów kurierów. I co najgorsze, gdy jaśnie pan kurier podjedzie pod mój adres, nigdy nie zostawia tzw. awizo. Otrzymuję jedynie sms’em informację, że próbowano bezskutecznie dostarczyć przesyłkę. Niestety, jako że nie podają nr tel. kuriera, nie jestem w stanie umówić się na miejsce i godzinę dostawy przesyłki. Także kurierzy, choć są w posiadaniu mojego numeru telefonu, nie są łaskawi zadzwonić do mnie. Dlaczego kurierzy z np. Poczty Polskiej czy Pocztexu nie mają z tym problemu. Firmy kurierskie powinny ułatwiać dostawę, a przede wszystkim odbiór przesyłek! To one są dla Klientów, a NIE ODWROTNIE!

Jako, że i ja i wielu znajomych mieliśmy podobne problemy z firmami kurierskimi, podpisujemy się obiema rękami pod przesłaniem Naszego P.T. Czytelnika, że: to firmy kurierskie są dla Klienta, a NIE ODWROTNIE!!!!

Jeżeli gnębią Cię podobne lub poważniejsze problemy, masz jakiekolwiek niejasności czy kłopoty – napisz do nas! Nie miej żadnych oporów, możesz pisać o wszystkim. My spróbujemy Ci pomóc – reagując piorunująco!

Pisz na adres redakcji: „Tętno Regionu”, ul. 11 Listopada 40 pokój 101, 64-920 Piła z dopiskiem: „REAKCJA”

Marek Mostowski

reakcja_listopad_20191_01

reakcja_listopad_20191_02