Reakcja, sierpień 2021 | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Reakcja, sierpień 2021

  Jeszcze mamy wakacje, ale coraz większymi krokami zbliża się ich koniec. Jednak nawet letnia kanikuła nie jest przeszkodą, aby w świetle dziennym ujrzeć istniejące mankamenty i nieporządek w otaczającym nas anturażu. W dzisiejszej edycji Waszej rubryki interwencyjnej, pojawią się dwa tematy. Jeden dotyczący porządku, a właściwie jego braku, zaś drugi dotyczący mąk Tantala, jakim poddawane są pracownice, a przy okazji klienci (ale w dużo mniejszym wymiarze) w jednym z oddziałów Poczty Polskiej w Pile. Zatem ad rem.

  1. Jedna z Czytelniczek przesłała fotkę „kipiącego” kosza na śmieci, znajdującego się przy chodniku, a właściwie na skrawku skwerku przy ul. Komuny Paryskiej w Pile. Owa Pani napisała, że ów śmietnik, gdy jest już po długim czasie opróżniony, natychmiast znowu kipi wysypującymi się zeń odpadkami, które leżą także wokół niego. A to do estetycznych widoków nie należy. Chyba warto, tu apel do firmy opróżniającej owe pojemniki, częściej je opróżniać, tym samym nie dopuszczając do podobnych sytuacji!!!

  2. W oddziale Poczty Polskiej, mieszczącej się przy ul. Roosevelta w Pile, od wielu lat, ta bogata instytucja, nie potrafi zadbać o swoich pracowników. W upalne dni to spore pomieszczenie „ochładzane” jest przez dwa wentylatory. Bogatego nie stać, żeby zainstalować tam KLIMATYZACJĘ. WSTYD I HAŃBA!!! Pracownice zlane potem, muszą przez wiele godzin przebywać w tym piekarniku, i muszą być w pełni sprawne, także intelektualnie, aby prawidłowo i z uśmiechem obsługiwać petentów, którzy zamaskowani, stojąc nieraz przez kilkanaście minut w kolejce, także przeżywają męki Danaid. Szanowni szefowie, nie bądźcie harpagonami i załóżcie wreszcie klimatyzację!!! Powinniście wiedzieć, że sprawny, nie „ugotowany” pracownik to korzyść dla WSZYSTKICH!!!

  Jeżeli gnębią Cię podobne lub poważniejsze problemy, masz jakiekolwiek niejasności czy kłopoty – napisz do nas! Nie miej żadnych oporów, możesz pisać o wszystkim. My spróbujemy Ci pomóc – reagując piorunująco!

  Pisz na adres redakcji: „Tętno Regionu”, ul. 11 Listopada 40, pokój 101, 64-920 Piła z dopiskiem: „REAKCJA”.

  Marek Mostowski

  reakcja_sierpien_20211_01

  reakcja_sierpien_20211_03 reakcja_sierpien_20211_02