Rusza Klub Biznesu Polonii Piła | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Rusza Klub Biznesu Polonii Piła

Rusza_Klub_Biznesu

12 września oficjalnie ruszy Klub Biznesu Polonii Piła. Inicjatywa działaczy Polonii to projekt, za którym stoi Radosław Rogiewicz – obecnie szef Partnerskich Klubów Biznesu. Projekt doskonale sprawdził się w klubach piłki nożnej, między innymi w Zagłębiu Lubin, Miedzi Legnica, Chojniczance Chojnice, Rakowie Częstochowa, a także innych, jak Olympic Wrocław, JAcademy Bydgoszcz, czy Szkole Marcina Gorata. Teraz przyszedł czas na żużel i Polonię.

- Jako klub mamy grono sponsorów, którzy są z nami od dawna, chcemy wokół klubu jeszcze bardziej zintegrować tych ludzi i firmy, a także przyciągnąć kolejnych, którzy będą razem z nami budowali swoje kontakty biznesowe i odnosili sukcesy – tłumaczy Tomasz Żentkowski, manager Klubu Żużlowego Polonia Piła.

Klub Biznesu ma na celu skupienie wokół Polonii przedsiębiorców związanych z regionem i partnerów spoza niego, potrafiących łączyć swój rozwój zawodowy z pasją jaką jest żużel. Planujemy cykliczne spotkania i eventy, na których będziemy integrować środowisko skupione wokół naszego klubu. Będziemy rozmawiać o sporcie i o biznesie.

Inauguracyjne spotkanie zaplanowano na wtorek 12 września. Wcześniej tego samego dnia, o godzinie 14:00 w siedzibie MOSiR odbędzie się konferencja prasowa, na której szczegółowo opowiemy o projekcie.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów 12 września na konferencję prasową na godzinę 14:00, oraz na inauguracyjne spotkanie Klubu Biznesu, które odbędzie się o godzinie 17:00 w Restauracji Gringo.

R.S.