Ruszyło Stowarzyszenie Absolwentów PWSZ w Pile – archiwalne zdjęcia poszukiwane! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Ruszyło Stowarzyszenie Absolwentów PWSZ w Pile – archiwalne zdjęcia poszukiwane!

Ruszylo_Stowarzyszenie

PWSZ w Pile weszła w 15. rok funkcjonowania. Jubileusz ten jest doskonałą okazją do odnowienia więzi z blisko ośmioma tysiącami absolwentów!

- Dlatego też powołano Stowarzyszenie Absolwentów PWSZ w Pile, które ma nie tylko stać się organizacją skupiającą naszych żaków – mówi Marcin Ślawski, Prezes Stowarzyszenia. - Naszym zamiarem jest również ukazanie, jak bardzo rozwinęła się PWSZ od roku 2000. Chcemy także zorganizować ZJAZD ABSOLWENTÓW – z wieloma atrakcjami, który planowany jest we wrześniu.

Już dzisiaj absolwenci PWSZ, którzy z prawdziwą euforią przyjęli wiadomość o możliwości ponownego spotkania w murach Uczelni, proszeni są o przesyłanie archiwalnych zdjęć z życia PWSZ w Pile w początkowych latach jej funkcjonowania. Zdjęcia te prezentowane będą podczas wrześniowego zjazdu.

- Wszystkich, którzy przez tych kilkanaście lat tworzyli piękne karty historii naszej Uczelni, zachęcamy także do rejestracji w Stowarzyszeniu - dodaje Marcin Ślawski. - Są nas tysiące, pokażmy, jak tworzyliśmy klimat studencki w mieście i wykorzystajmy szansę na możliwość odnowienia więzi z naszą Alma Mater!

Wszystkie informacje o Stowarzyszeniu znajdują się na stronie as.pwsz.pila.pl

Aleksandra Fabiszak
Biuro Informacji i Promocji
Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. S. Staszica