Ruszyły zapisy na IV Mistrzostwa Piły w jedzeniu pączków na czas | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Ruszyły zapisy na IV Mistrzostwa Piły w jedzeniu pączków na czas

ruszyly_zapisy_na_jedzenie

Zbliża się tłusty czwartek. W Polsce obchody tego święta kończą się głównie na spożywaniu mnóstwa pączków. Cech Rzemiosł Różnych w Pile zaprasza na IV MISTRZOSTWA PIŁY W JEDZENIU PĄCZKÓW NA CZAS. Mistrzostwa odbędą się w Cechu Rzemiosł Różnych w Pile ul. Bydgoska 35 (Sala Tradycji) dnia 26.02.2019 r. o godzinie 11.00. Ilość pączków do zjedzenia: 10. W zawodach mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Na zawody obowiązują zapisy telefoniczne na 67 215 74 79 (pn.-pt. 9:00 – 14:00) lub mailowe na adres: biuro@cechwpile.pl lub bezpośrednio w Biurze Cechu. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, wiek i telefon do kontaktu. Zapisy trwają do dnia 22.02.2019r. do godziny 14:00 lub do momentu zapisania maksymalnej liczby zawodników – 40 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Po przekroczeniu ustalonej liczby zapisanych Uczestników zapisy będą dokonywane na listę rezerwową.

Zwycięzcą zawodów zostanie Uczestnik, który pierwszy podniesie do góry rękę po zjedzeniu i pełnym przełknięciu regulaminowej liczby 10 pączków, z zachowaniem zasad fair play.

Regulamin i oświadczenie do pobrania ze strony www.cechwpile.pl .

Przypomnijmy, że jak na razie bezkonkurencyjny w tej konkurencji jest pilanin, Piotr Sikora, zwycięzca wszystkich dotychczasowych edycji.

(SE)