SARIUS na BARCE. Mamy wejściówki! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

SARIUS na BARCE. Mamy wejściówki!

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Klub Muzyczny BARKA zaprasza w sobotę, 17 marca 2018 roku na koncert rapera SARIUS z Częstochowy. Będzie to koncert premierowy płyty “Antihype”. Godz. 20:00 (otwarcie Klubu). Dla naszych czytelników tradycyjnie mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert.  Aby mieć szanse wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl . W tytule wiadomości: SARIUS. Wśród osób, które wyślą maila do 15 marca do godziny 18.00 rozlosujemy wejściówki.

Wstęp: 30 zł przedsprzedaż / 40 zł w dniu koncertu.

Informacje o przedsprzedaży (Polsky Group Promotion w miejscu):
Klub Muzyczny BARKA Piła ul. Wodna (rzeka Gwda).
Sklep RESZKA, ul. Rogozińska 33, Piła.
Przedsprzedaż online: ticketos.pl

https://ticketos.pl/event/685/Sarius-Barka-Pila.html

SARIUS

Sarius to młody częstochowski raper, który zadebiutował w ramach Asfalt Records w listopadzie 2013. Sarius ma mocny i charakterystyczny styl. Rozpiera go energia, ale nie ta, którą emanują na ludzi monitory komputerów, ale ta zdrowa, która pozwalała mu trenować i jeździć na zawody bokserskie juniorów.

Jego debiutancki album “Blisko Leży Obraz Końca” powstał pod skrzydłem DJ Eproma, autora prawie wszystkich produkcji i głównego realizatora całości. Styl muzyczny to oczywiście tłuste lata 90′e, w których Eprom specjalizuje się jak mało który producent w Polsce (posiada w tym celu odpowiednie zabytkowe instrumentarium).

Jeśli chodzi o hip-hop, pierwszą walkę i pierwsze zwycięstwo w karierze zawodowej ma już za sobą – płyta spotkała się z uznaniem słuchaczy. Entuzjastycznym ocenom towarzyszyło zaskoczenie ukrytym do tej pory talentem Sariusa. Na raperze poznał się między innymi O.S.T.R., który wraz z Hadesem nagrał gościnne zwrotki, a także wyprodukował jeden numer na płycie. Swój bit dostarczył też Emade.

Klub Muzyczny BARKA
mail: achaen@wp.pl
facebook: https://www.facebook.com/barka.pila

sarius_na_barce00

sarius_na_barce02 sarius_na_barce01