Seminarium techniczne w Pilskim Centrum AIKIDO | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Seminarium techniczne w Pilskim Centrum AIKIDO

W dniach 3-5 listopada 2017 r. w Pilskim Centrum Aikido przy ul. Wicentego Pola, po raz kolejny odbyło się seminarium techniczne prowadzone przez senseia Romana Hoffmanna (6. dan).

Zajęcia zostały podzielone na kilka bloków, adekwatnych do wieku i umiejętności uczestników, dzięki czemu w treningach brały udział zarówno dzieci i młodzież, jak i osoby dorosłe na różnych stopniach zaawansowania. W stażu uczestniczyli również członkowie zaprzyjaźnionych sekcji aikido m.in. z Gdańska, Warszawy, a także z Poczdamu.

Trzydniowe seminarium zakończyło się oficjalnym egzaminem na stopień mistrzowski 1. dan, do którego przystąpiły trzy osoby i wszystkie otrzymały pozytywny wynik, zdobywając prawo do noszenia czarnego pasa.

Stopień mistrzowski zdobył m.in. wychowanek senseia Sławomira, Adam Senger, który trenuje od samego początku w Pilskim Centrum.

Sensei Sławomir Wysoczarski (4. dan), instruktor Pilskiego Centrum Aikido, w bieżącym roku odbył podróż do Japonii, gdzie pod czujnym okiem japońskich mistrzów doskonalił swoje umiejętności. Niedługo planuje udać się tam ponownie, by móc przekazać kolejne porcje wiedzy swoim uczniom i wznieść ich na jeszcze wyższy poziom. Jego sekcja dynamicznie się rozwija, uczestniczy w stażach technicznych zarówno na terenie całej Polski, jak i za granicą.

ZAPRASZAMY do Pilskiego Centrum Aikido. Zapisy przez cały rok!

Poczuj się bezpiecznie!

Zadbaj o zdrowie swoje i swojego dziecka!

Piła, ul. Wincentego Pola
tel. 600 361 988
e-mail: aikidocentrumpila@vp.pl
www.aikido.pila.pl

aikodo00

aikodo11 aikodo01 aikodo02 aikodo03 aikodo04 aikodo05 aikodo06 aikodo07 aikodo08 aikodo09 aikodo10