Siódemka mistrzem województwa w czwórboju

Na niedawno oddanym do użytku boisku szkolnym z bieżnią tartanową w Puszczykowie, 3 czerwca odbył się Finał Wojewódzki w Czwórboju Dziewcząt i Chłopców. W kategorii dziewcząt zwyciężyły zawodniczki ze SP nr 8 w Krotoszynie, a w kategorii chłopców triumfowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Pile.

Final_Wojewodzki_w_Czworboju_Dziewczat_i_Chlopcow_1

Drużyna w składzie: Adrian Sobkowiak, Kacper Flitta, Tobiasz Wykurz, Mateusz Łuczak, Arkadiusz Bąk Paweł i Nawrot pod opieką p. Marka Wasilewskiego po raz kolejny w tym roku zdobyła medal na zawodach wojewódzkich. Po brązowym medalu w Mistrzostwach Województwa w Unihokeju i w Sztafetowych Biegach Przełajowych, to kolejny sukces chłopców i trenera. Oprócz drużynowej klasyfikacji Adrian Sobkowiak zdobył jeszcze 3 medale w klasyfikacji indywidualnej: złoty w punktacji indywidualnej czwórboju, srebrny w skoku w dal osiągając wynik 5,44 m i w biegu na 1000vm z wynikiem 2.56,28.

Już niedługo, od 12 do 14 czerwca, będą mogli się zmierzyć z pozostałymi Mistrzami województw podczas zawodów Ogólnopolskich w czwórboju, które odbędą się w Olecku, koło Suwałk. Życzymy im powtórzenia sukcesu swoich kolegów, którzy Mistrzostwo Polski zdobyli 4 lata temu.