ŚMIERTELNY WYPADEK NA TRASIE NOWA WIŚNIEWKA – ŁĄKIE. APELUJEMY O ROZWAGĘ I OSTROŻNOŚĆ NA DROGACH | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  ŚMIERTELNY WYPADEK NA TRASIE NOWA WIŚNIEWKA – ŁĄKIE. APELUJEMY O ROZWAGĘ I OSTROŻNOŚĆ NA DROGACH

  Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w godzinach wieczornych w poniedziałek 27 grudnia br. na drodze powiatowej nr 1022P na trasie Nowa Wiśniewka – Łąkie. Wstępnie ustalono, że 19 – letni kierowca Forda Mondeo z niewyjaśnionych przyczyn na prostym odcinku drogi jadąc w kierunku miejscowości Łąkie, po przejechaniu lewego pasa ruchu zjechał na lewe pobocze drogi, gdzie uderzył w przydrożne drzewo. W zdarzeniu drogowym kierowca Forda Mondeo poniósł śmierć na miejscu.

  27 grudnia br. około godz. 22:02, policja odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze powiatowej nr 1022P trasa Nowa Wiśniewka – Łąkie. Natychmiast na miejsce zdarzenia zostały wysłane służby ratownicze. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 19-letni kierujący Fordem Mondeo na prostym odcinku drogi jadąc prawym pasem w kierunku miejscowości Łąkie z niewyjaśnionych przyczyn gwałtownie zjechał na lewy pas, a następnie lewe pobocze drogi uderzając w przydrożne drzewo. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń ciała kierowca Forda Mondeo poniósł śmierć na miejscu. W zdarzenia drogowym nie brały udziału inne pojazdy. Kierujący samochodem Ford Mondeo nie przewoził pasażerów.

  Komenda Powiatowa Policji w Złotowie prowadzi teraz postępowanie nadzorowane przez miejscową prokuraturę, którego celem jest wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego tragicznego wypadku drogowego.

  asp. sztab. Jacek Jackowski
  KPP Złotów

  smiertelny_wypadek

  smiertelny_wypadek_02