SPS Volley Piła. Zbiórka środków na powrót do zdrowia Martyny | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  SPS Volley Piła. Zbiórka środków na powrót do zdrowia Martyny

  Niestety ostatni czas nie był łaskawy dla zawodniczek SPS Volley Piła. Martyna Kurasz zerwała więzadła krzyżowe przednie w kolanie. To kolejna tego typu kontuzja w naszym zespole na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy.

  Martyna Kurasz jest wspaniałą koleżanką w szkole, zawsze pomocna i uśmiechnięta oraz niezwykłym zawodnikiem w zespole. W kadetekach jest osobą, na której opiera się gra, a w kategorii juniorek już nie raz pokazała swoją wartość i wszechstronność. Po kontuzji Julianny dzielnie zastąpiła koleżankę, pomimo tego, iż środek nie był jej pozycją. Udowodniła tym ducha walki i to, że nie obawia się nowych wyzwań. W obecnej chwili jej największym wyzwaniem będzie uporanie się z dokuczliwą kontuzją, która będzie wymagała kosztownej operacji i długotrwałej rekonwalescencji. Największym problem będzie zebranie środków, ponieważ Martyna należy do bardzo twardych babek, której byle kontuzja nie stanie na przeszkodzie, aby dążyć do obranego celu, którym jest ciągłe samodoskonalenie i osiągnięcie, wraz z drużyną najwyższych tytułów.

  Operacja planowana jest na 3 stycznia! Termin bardzo optymistyczny, gdyż związany jest z szybszym powrotem na parkiet. Czasu mało, ale wierzymy, że uda nam się zebrać wyznaczaną kwotę.

  Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/8f26jh
  Trzymamy kciuki za powodzenie zbiórki. Do dzieła!

  SPS Volley Piła

  zbiorka_srodkow

  zbiorka_srodkow_02