Stacja Kontroli Pojazdów PUSS w Pile sprawdzi ustawienie świateł w aucie | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Stacja Kontroli Pojazdów PUSS w Pile sprawdzi ustawienie świateł w aucie

  Okres zimowy nie sprzyja kierowcom. Szybciej robi się ciemno, trzeba wykazać się szczególną ostrożnością. Właściwe ustawienie świateł w aucie okazuje się kluczowe, to ono decyduje, jak widoczny jest kierowca i jakie jest jego pole widzenia. I tu na pomoc przychodzi nowoczesna Stacja Kontroli Pojazdów Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile, która sprawdzi bezpłatnie, czy światłą są ustawione poprawnie.

  - Źle ustawione światła negatywnie wpływają na widoczność, ale także oślepiają innych uczestników ruchu drogowego. W większości przypadków powodem jest źle wymieniona żarówka, dlatego chcemy pomóc kierowcom i ocenić, czy pojazd jest bezpieczny na drodze. SKP PUSS w Pile, w trosce o bezpieczeństwo w tej trudnej porze roku, zrobi to bezpłatnie – podkreśla Łukasz Fornal, kierownik SKP PUSS w Pile.

  Wszystkich, którzy chcą skorzystać z bezpłatnej porady specjalistów z uczelnianej, certyfikowanej Stacji Kontroli Pojazdów, prosimy o wcześniejsze umówienie się tel. 67 352 26 28/38, od poniedziałku do piątku – od. 12.00 do 18.00.

   

  Ważne – na stację wjeżdża się główną bramą Uczelni – od strony ul. Podchorążych 10.

  Aleksandra Fabiszak
  Państwowa Uczelnia Stanisława Staszica w Pile

  stacja_kontroli

  stacja_kontroli_02