Sukces szkół z Północnej Wielkopolski w Turnieju BRD

sukces_szkol

Ogromnym sukcesem szkół z północnej Wielkopolski, czyli z terenu działania Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Pile, zakończył się Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się 16 maja br. w Koninie.

I miejsce i awans do finału ogólnopolskiego w grupie młodszej zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Czarnkowie (powiat czarnkowsko – trzcianecki). Na drugim stopniu podium stanęła reprezentacja Katolickiej Szkoły Podstawowej w Złotowie (powiat złotowski). W grupie starszej III miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Sypniewie (powiat złotowski).

Ekipa z Czarnkowa będzie reprezentowała województwo wielkopolskie w finale krajowym w Owidzu k. Starogardu Gdańskiego w dniach 1 – 3 czerwca br.