Sylwester 2017/2018 na pilskiej Wyspie | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Sylwester 2017/2018 na pilskiej Wyspie

  Sylwester_2017_2018

  Nadchodzi najbardziej oczekiwana noc – Sylwester. Jeśli jeszcze nie macie planów na tą jedyną w swoim rodzaju noc, Miasto Piła proponuje przywitanie 2018 roku po raz pierwszy na pilskiej Wyspie.

  Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Imprezę rozpocznie od 22.30 DJ Jagoda . Ok. 23.00 będzie smaczny tort śmietankowy oraz wydawane będą  fluorescencyjne balony, które razem z życzeniami i fajerwerkami pofruną w świat. Muzycznie czas również umili również zespół BELFAST, który tworzą czarnoskórzy artyści śpiewający przeboje legendarnej Boney M. Każdego z nas bawią i poruszają do tańca tak znane piosenki, jak “Rivers of Babilon”, “Sunny” czy “Rasputin”. Nieśmiertelność przebojów BONEY M oraz dynamiczne wykonanie przez zespół BELFAST dostarczą widzom i słuchaczom niezapomnianych wrażeń.

  - Proponujemy Wam Sylwestra w niepowtarzalnym klimacie barwnych i roztańczonych lat 70 ze względu na zespół coverowy, który będzie wykonywał muzykę z tamtego okresu. Chcę państwa namówić, żebyście wybrali się na miejskiego sylwestra na Wyspę poprzebierani. Ja wiem, że będzie chłodno, ale warto przyjść w przebraniu z tamtego okresu – mówi Stanisław Dąbek, dyrektor RCK w Pile.

  Jak co roku, punktem kulminacyjnym będzie pokaz sztucznych ogni. Gdy niebo nad Piłą rozświetlą kolorowe fajerwerki i wybije magiczna północ, życzenia noworoczne złoży wszystkim mieszkańcom prezydent miasta Piotr Głowski.

  Zakończenie Sylwestra Miejskiego planowane jest na godzinę 01.00.

  Wstęp na sylwestrową zabawę do Parku na Wyspie jest oczywiście wolny.

  Sebastian Daukszewicz