SZTYWNY PAL AZJI na Barce. Mamy wejściówki. | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  SZTYWNY PAL AZJI na Barce. Mamy wejściówki.

  Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

  6 lutego 2015 r. (sobota) Klub Rockowy BARKA w Pile zaprasza na koncert zespołu SZTYWNY PAL AZJI. Start: godzina 20:00. Dla naszych czytelników mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Aby mieć szanse wygrania wystarczy wysłać do 4 lutego do godziny 18:00 meila na adres sebapila@interia.pl. W treści należy podać swoje imię i nazwisko. Wśród otrzymanych meili rozlosujemy wejściówki.

  Z początkiem lipca 2015 roku zespół SZTYWNY PAL AZJI wznowił regularną, koncertową i wydawniczą, współpracę z Leszkiem Nowakiem – pierwszym w historii wokalistą Sztywnego Pala Azji, którego głos usłyszeć można we wszystkich naszych przebojach pochodzących z pierwszych studyjnych płyt. Teraz organizując nasze koncerty zobaczycie i usłyszycie na scenie właśnie Leszka. W miarę swoich możliwości związanych z terminami koncertowymi grupy T. Love towarzyszyć na scenie będzie nam również Paweł Nazimek – pierwszy basista i współzałożyciel Sztywnego Pala Azji.

  Zachęcamy do współorganizacji naszych tras koncertowych – tak plenerowych w przyszłym roku, jak i kameralnych w salach koncertowych i klubach pomiędzy wrześniem, a kwietniem. Koncert do realizacji zarówno przy stojącej, jak i siedzącej publiczności.

  Rok 2016 to rok XXX lecia zespołu SZTYWNY PAL AZJI – zaproście nas, pozwólcie swojej publiczności usłyszeć nasze przeboje, m.in. “Wieża radości wieża samotności”, “Spotkanie z…”, “Kurort”, “Nasze reggae”, czy “Nieprzemakalni”, czy też “Łoże w kolorze czerwonym”.

  Zapis pierwszych 50 minut koncertu w radiowej Trójce (30.11.2014): http://www.polskieradio.pl/6/200/Artykul/1290487/

  “Rock’n’rollowy Robak” – koncert w Chrzanowie 13.12.2014: https://www.youtube.com/watch?v=S8EcoQ-ilnc

  “Na moim strychu” – nowy utwór starego składu, ten sam koncert: https://www.youtube.com/watch?v=Js-fBuqeeTU

  Wieża radości wieża samotności https://www.youtube.com/watch?v=NYHZwPT0f80

  Łoże w kolorze czerwonym https://www.youtube.com/watch?v=QgBh4vykgDU

  Wstęp: 35 zł w przedsprzedaży / 45 zł w dniu koncertu.

  Przedsprzedaż: Sklep Muzyczny DEMO ul. Budowlanych i Klub BARKA.

  Przedsprzedaż internetowa: achaen@wp.pl

  Przedsprzedaż na biletyna.pl w cenie 38 zł.

  (SE)

  sztywny_pal_azji00

  sztywny_pal_azji07 sztywny_pal_azji01 sztywny_pal_azji02 sztywny_pal_azji03 sztywny_pal_azji04 sztywny_pal_azji05 sztywny_pal_azji06