SZTYWNY PAL AZJI w Pile po raz drugi na BARCE!!! Mamy wejściówki! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

SZTYWNY PAL AZJI w Pile po raz drugi na BARCE!!! Mamy wejściówki!

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Klub Muzyczny BARKA zaprasza 13 października 2017 (piątek) na koncert zespołu SZTYWNY PAL AZJI. Start godzina 20.00. Dla naszych czytelników tradycyjnie mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Aby mieć szanse wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl . W tytule wpisać: SZTYWNY PAL AZJI. Wśród osób, które wyślą maila do11 października, do godziny 18.00 rozlosujemy wejściówki.

Wstęp:40 zł przedsprzedaż / 50 zł w dniu koncertu.
Informacje o przedsprzedaży: Polsky Group Promotion w miejscu:
Klub Muzyczny BARKA Piła ul. Wodna (rzeka Gwda).
Sklep RESZKA, ul. Rogozińska 33, Piła.
Przedsprzedaż online: ticketos.pl

SZTYWNY PAL AZJI

Początki działalności zespołu sięgają końca 1985 roku, kiedy to grupa przyjaciół postanowiła wspólnie spędzić wakacje, grając własne piosenki na deptakach Trójmiasta. Wtedy to powstały pierwsze utwory zespołu, m.in. „Rock’and’rollowy robak”, „Europa i Azja”, czy „Wieża radości, wieża samotności”.

Publicznie zespół zadebiutował w marcu 1986 roku w Nowohuckim Centrum Kultury w składzie: Jarosław Kisiński, Leszek Nowak, Paweł Nazimek, Janusz Deda oraz Andrzej Turek.

Pierwszy sukces odniósł na Festiwalu w Jarocinie w 1986, gdzie zaprezentował jedynie sześć piosenek, które wtedy miał w swoim repertuarze: „Nieprzemakalni”, „Wieża radości, wieża samotności”, „Europa i Azja”, „Rock’and’Rollowy robak”, „Zakopane”, „Nasze reggae”.

www.facebook.com/pg/Sztywny-Pal-Azji
http://www.sztywnypalazji.pl/

(SE) & J.N.

sztywny_pal_azji00

sztywny_pal_azji06 sztywny_pal_azji01 sztywny_pal_azji02 sztywny_pal_azji03 sztywny_pal_azji04 sztywny_pal_azji05