Tańczyli w Ostravie i Koronowie

tanczyli_w_ostravie

W miniony weekend tancerze ze Szkoły Tańca „ISKRA” UKS-MDK w Pile, podopieczni trenerów Elizy Sabik i Artura Dąbrowskiego, startowali w dwóch imprezach tanecznych.

W sobotę, 4 października, w Koronowie odbyło się Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS, w którym II miejsce w kategorii par dorosłych zajęli Paweł Subczyński – Joanna Sikora. W kategorii par młodzieżowych brązowy medal zdobyli Mateusz Pawłowski – Julia Gładka, V miejsce w tej samej kategorii zajęli Kamil Kasiński – Agata Kucapska.

W niedzielę, 5 października, w czeskiej Ostravie odbył się Czech Dance Open Ostrava 2014. Dwie pary awansowały do ścisłego finału: Kacper Czajka – Oliwia Drożdż okazali się niepokonani i zwyciężyli w kategorii Junior II. Mateusz Łuczak – Sylwia Marczyk zajęli bardzo wysokie V miejsce w kategorii Junior I.