Teatralne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli Funny Balls Show już niedługo w Pile | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Teatralne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli Funny Balls Show już niedługo w Pile

  Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Już 22 maja br. o godz. 13.00 w Auditorium Maximum ANS im. St. Staszica w Pile rozpocznie się to niecodzienne widowisko.

  Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje. W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Balonona, księżniczki Balotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkuset różnokolorowych błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie.

  Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 60 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!

  Funny Balls Show – bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 3 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!

  Więcej informacji na: https://pankoncert.pl/balonoweshow/

  Agencja koncertowa „Pan Koncert” zaprasza na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy!

  Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się z nami!

  PanKoncert

  teatralne_widowisko_balonowe1_01

  teatralne_widowisko_balonowe1_08 teatralne_widowisko_balonowe1_02 teatralne_widowisko_balonowe1_03 teatralne_widowisko_balonowe1_04 teatralne_widowisko_balonowe1_05 teatralne_widowisko_balonowe1_06 teatralne_widowisko_balonowe1_07