The Cuts powraca! Już w piątek koncert w Rockopolis | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  The Cuts powraca! Już w piątek koncert w Rockopolis

  The_cuts_powraca

  Nowy skład, nowe brzmienie, nowa trasa! Po półtorarocznej przerwie od działalności koncertowej zespół The Cuts wraca na trasę. Już w piątek, 26 lutego koncert w klubie Rockopolis w Pile.

  Zespół The Cuts powstał w Pile w roku 2008 i ma swoim koncie trzy płyty “Syreny nad miastem” (2009), “Czarny Świat” (2010), “Zimne Słońce” (2012) wydane nakładem wydawnictwa SP Records. Najbardziej rozpoznawalne utwory The Cuts to: “Pokój na jedną noc”, “Anastazja”, “Pamiętam” i “Smutna dziewczyna”. Zespół zagrał kilkaset koncertów w całej Polsce – w klubach i na festiwalach. Obecnie zespół szykuje się do kolejnych koncertów i przygotowuje materiał na nowy krążek, którego zapowiedzią jest utwór “Sam”.

  Singiel i teledysk “Sam” trafił do sieci jesienią ubiegłego roku. Po kilku miesiącach od nagrania nowego singla muzycy The Cuts zdecydowali wrócić do koncertowania. Przełom zimy i wiosny ma przynieść prawie dwadzieścia koncertów The Cuts w całej Polsce. Pierwszy z nich odbędzie się w rodzinnym mieście członków zespołu, w Pile. 26 lutego grupa wystąpi w klubie Rockopolis i będzie to pierwszy koncert w Pile od ponad dwóch lat.

  The Cuts w Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) – w piątek, 26 lutego o 20.00. Bilety – w przedsprzedaży za 20 złotych, w dniu koncertu za 30 złotych -  do nabycia w Rockopolis. Więcej informacji – na stronie Rockopolis na Facebooku.

  Rockopolis Team :)