The SIXPOUNDER na Barce. Mamy wejściówki | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

The SIXPOUNDER na Barce. Mamy wejściówki

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

W niedzielę, 13 października 2019 roku, w Klubie BARKA ul. Wodna (na rzece Gwda), wystąpi The SIXPOUNDER. Gościnnie: Infliction i  MAGNETIC. Dla naszych Czytelników tradycyjnie mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Aby mieć szansę wygrania, wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl. W tytule wpisać: The SIXPOUNDER. Wśród osób, które wyślą maila do 12 października 2019 roku, do godziny 20.00, rozlosujemy wejściówki.

Otwarcie drzwi: 18:00. Start koncertu: 19:00 INFLICTION, 19:55 – 20:35 MAGNETIC, 20:50 THE SIXPOUNDER.

Wstęp: 20 i 25 zł przedsprzedaż / 35 zł w dniu koncertu.

Przedsprzedaż:
- w Klubie,
- w Sklepie RESZKA (Piła, ul. Rogozińska 33)
- w internecie: https://ticketclub.pl/koncerty/the-sixpounder-barka-pila-945/?fbclid=IwAR2XR-CKg582unHe078lUIZFcBwk0EpQIs_Jz4aiaz2aS1uHOIm9KTm8gF0

THE SIXPOUNDER na koncertowej trasie ‘Killer King 2019 Tour’!

Wrocław, 3 czerwca 2019 – czołowy przedstawiciel polskiej sceny groove i melodic metalu – zespół THE SIXPOUNDER ogłasza obszerną jesienno-zimową trasę koncertową pod kryptonimem ‘Killer King 2019 Tour’. Formacja zapowiada wykonanie na żywo premierowego materiału z nadchodzącego wydawnictwa ‘Killer King Volume 1” wzbogaconego o wybór najmocniejszych muzycznych petard z dotychczasowego dorobku wrocławskiej grupy!

Komentuje zespół:

To będzie nasza pierwsza po długiej przerwie tak obszerna trasa w roli headlinera, przez co dołożymy wszelkich starań aby była ona szczególnie wyjątkowa i bezkompromisowa. Zagramy Wam najlepsze i najpopularniejsze kawałki z dotychczasowych wydawnictw oraz całkowicie premierowy materiał o roboczym tytule ‘Killer King Volume 1’, którego szczegóły ujawnimy już niebawem!

Począwszy od roku 2008 roku THE SIXPOUNDER dorobił się miana jednej z najciężej pracujących i oddanych scenie metalowej formacji w Polsce Pomimo stosunkowo krótkiego stażu zespół ma za sobą trzy pełnometrażowe wydawnictwa w klimatach groove, new metal, melodic death i thrash, udział w prestiżowych festiwalach pokroju „Wacken Open Air” czy „Przystanek Woodstock” oraz kilka obszernych tras koncertowych u boku takich formacji jak Decapitated, Acid Drinkers czy Vader.

Potencjał THE SIXPOUNDER oraz ich trudną do jednoznacznego zaszufladkowania mieszankę ciężkich odmian rocka od groove poprzez thrash do melodyjnego death metalu docenił również wybitny producent Daniel Bergstrand, znany ze współpracy z takimi zespołami jak: Dimmu Borgir, Behemoth, In Flames, Meshuggah, Decapitated czy Soilwork.

Zespół jest również twórcą trzech oryginalnych utworów do kinowego hitu „Gotowi na wszystko: Exterminator”, w reżyserii Michała Rogalskiego, którego premiera odbyła się w styczniu 2018 roku. Utwór „Time To Kill” jest przewodnim motywem muzycznym filmu, czyli swoistym hitem filmowego Exterminatora. Dwa dodatkowe utwory – „Time To Kill” oraz „Figure It Out” zamykają ścieżkę dźwiękową? obrazu a w filmie wykorzystano ponadto fragmenty utworu i teledysku „Burn” z albumu „The Sixpounder”.

Bilety na większość koncertów trasy ‘Killer King Tour’ trafiły już do sprzedaży za pośrednictwem systemu sprzedaży internetowej https://ticketclub.pl

Drukowane bilety kolekcjonerskie w limitowanej ilości będą do nabycia w poszczególnych klubach do wyczerpania puli.

Goście specjalni oraz supporty trasy zostaną ujawnieni w późniejszym terminie.

Szczegółowa rozpiska tournee poniżej, a do działu w koncertach już teraz zachęcamy wszystkich wielbicieli potężnego metalowego brzmienia, nawałnicy i melodii spod znaku dokonań In Flames, Parkway Drive, Papa Roach czy Five Finger Death Punch!

THE SIXPOUNDER 2019:
Filip Sałapa – wokal
Paweł Ostrowski – gitara basowa
Maciej Rosik – gitara prowadząca
Artur Konarski – perkusja

Więcej informacji pod poniższymi linkami:
http://www.thesixpounder.com/
https://www.facebook.com/TheSixpounder
https://www.instagram.com/thesixpounder

Info: Joanna Naranowicz
Klub Muzyczny BARKA
www.facebook.com/barka.pila
www.barka.pila.pl

the_sixpounder_na_barce

the_sixpounder_na_barce the_sixpounder_na_barce_02