Trupięgi wystąpią przedwigilijnie w Trzciance | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Trupięgi wystąpią przedwigilijnie w Trzciance

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Koncert: TRUPIĘGI + gościnnie: .jasiu (Jan Wietrzycki) w Cactus Pub, ul. Żeromskiego 17, 64-980 Trzcianka. Data: 21.12.2019 Godz. 20:30.

Bilety:
- 20 zł przedsprzedaż / rezerwacje
- 30 zł w dniu koncertu

UWAGA: BRAK MIEJSC SIEDZĄCYCH – wyprzedane!

Bilety: rezerwacje SMS +48 608 297 629
(imię i nazwisko, data/nazwa wydarzenia, liczba biletów)

Trupięgi, budują nieco mroczny, nieco uduchowiony nastrój, choć czasami śmieją się, drwiąc “z ziemskiej mitręgi”. Drwią też sami z siebie, improwizują i bawią się swawolnie dźwiękiem i słowem. Wszystkie uczucia wyzwalają w miksturze podczas koncertów, budując nastrój i w mig go obalając. Trupięgi, to romantyczna przygoda, zaskakująca żonglerka emocjami. Trupięgi na żywo, to koncert, który zostawia trwały ślad i pozwala odsunąć na bok to, co dręczy. To tak, jakby z deszczu w zimną noc przejść nagle do ciepłego salonu z głębokim fotelem, gorącą herbatą na stoliku i płonącym jaskrawo drewnem w kominku. Drżące powietrze, pełne dźwięków w niemalże uchwytnych falach, rozgrzane uczuciami…
Trupięgi wystąpiły m.in.: na festiwalach Folklorum (PL, DE), Liederlauschen am Rand (DE), Liederlauschen Berlin (DE), Akustyczeń, Ińskie Lato Filmowe, Gettin’Out, TransVocale (PL, DE) oraz w słynnych klubach, takich jak np. Piwnica Pod Baranami, Teatr Kana, Krakowski Salon Poezji w Zielonej Górze, oraz w wielu innych miejscach w Polsce i w Niemczech.

Gościnnie: Jasiu Wietrzycki (.jasiu) – lokalny artysta, bard, który zaprezentuje utwory własne. .jasiu jest nagradzany i doceniany na wielu najważniejszych wydarzeniach festiwalowych w kraju, jego utwory łączą: moc słowa, prostota przekazu oraz kunsztowne dźwięki gitary akustycznej.

Zapraszamy!

J.H.

trupiegi_wystapia1_01

trupiegi_wystapia1_03 trupiegi_wystapia1_02