Turniej Krajna Cup 2017 o Puchar Burmistrza Wyrzyska | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Turniej Krajna Cup 2017 o Puchar Burmistrza Wyrzyska

W sobotę, 9 grudnia 2017 roku, na hali sportowej w Osieku nad Notecią odbył się Turniej “Krajna Cup 2017″ rocznika 2007. Przez kilka godzin 10 zespołów walczyło o puchar Burmistrza Wyrzyska. Organizacją imprezy zajęło się Stowarzyszenie Promocji Kultury i Sportu “Krajna”.

Po dużej dawce sportowych emocji, podczas rozgrywek w poszczególnych grupach, przyszedł czas na podsumowanie wyników. Okazało się, że puchar został na miejscu i trafił do drużyny Krajna Wyrzysk. Tabela końcowa turnieju przedstawia się następująco:

1. Krajna Wyrzysk
2. MUKS Orzeł 2010 Wałcz
3. Calcio Wągrowiec
4. Pogoń Mogilno
5. Brda Bydgoszcz
6. Orzeł Osiek
7. Stella Białośliwie
8. Polonia Bydgoszcz
9. Krajna II Wyrzysk
10. Skra Paterek

Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Jakub Betański z Krajny Wyrzysk, który w całych zmaganiach stracił tylko jednego gola.

Krajna Wyrzysk wystąpiła w następującym składzie: Jakub Betański, Wiktor Puciłowski, Adam Mrotek, Rafał Duda, Karol Jagodziński, Bartosz Chwiłka, Maksymilian Załóg, Bartosz Michałek.

Krajna II Wyrzysk zagrała w składzie: Dominik Kujawka,  Aleksander Giczela, Karol Wachowiacz, Tatiana Pacholska, Bartłomiej Górski, Jagoda Chwiłka, Mateusz Dyl, Nikodem Wiczyński, Jakub Kartosz, Krystian Pawłowski.

Była to kolejna, z cyklu imprez organizowanych przez Stowarzyszenie Promocji Kultury i Sportu “Krajna”, które na ten cel otrzymało dotację z budżetu gminy Wyrzysk na 2017 rok.

UM w Wyrzysku

turniej_krajna00

turniej_krajna13 turniej_krajna01 turniej_krajna02 turniej_krajna03 turniej_krajna04 turniej_krajna05 turniej_krajna06 turniej_krajna07 turniej_krajna08 turniej_krajna09 turniej_krajna10 turniej_krajna11 turniej_krajna12