Udany rewanż Miasta Piły nad Powiatem Pilskim

16 września Miasto Piła wygrywając na stadionie przy ulicy Okrzei VIII charytatywny mecz piłki nożnej zrewanżowało się Powiatowi Pilskiemu za ubiegłoroczną porażkę.  Jak to bywa przy okazji takich turniejów nie wynik jest najważniejszy, ale dobra sportowa zabawa i zebranie funduszy na Warsztaty Terapii Zajęciowej w Rzadkowie.

W przerwie meczu odbyła się licytacja, podczas której do wylicytowania były: koszulki, obrazy, piłki do siatkówki z autografami pilskich siatkarek i siatkarzy. Zebrano ponad 770 zł.

Z dziennikarskiego obowiązku podajemy, że mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Miasta Piły. Do przerwy był remis 2:2. Było to piąte zwycięstwo Miasta nad Powiatem w bezpośredniej potyczce tych zespołów.