Ukazał się lutowy numer Tętna Regionu! Jesteśmy z Wami już 11 lat! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Ukazał się lutowy numer Tętna Regionu! Jesteśmy z Wami już 11 lat!

ikona

To aż niemożliwe jak ten czas pędzi! Właśnie przed kilkoma dniami minęła 11 rocznica istnienia Tętna Regionu! Dokładnie 7 lutego 2007 roku ukazał  się na rynku prasowym pierwszy numer Waszej Gazety. Obiecujemy w dalszym ciągu, przez kolejne lata, przysparzać Państwu radości i satysfakcji z obcowania z kolejnymi wydaniami Tętna Regionu! A co w tym numerze? Sporo wystrzałowych materiałów, a poza tym tradycyjnie każdy, bez wyjątku, znajdzie coś ciekawego dla siebie. Zapraszamy do pasjonującej lektury!!!   

W lutowej edycji:

- Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,

- w dodatku „Z pierwszej ręki” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,

- kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.

- zajmująca publicystyka i wiele więcej!

Rekomendujemy:

- Piłę najechała „narodowa” telewizja
Kto zaprosił ekipy obu stacji? A może lepiej zapytać: Kto ich napuścił na władze miasta? To tajemnica… POLISZYNELA!
str. 17

- Starosta selekcjonował wolontariuszy WOŚP?!  
Najbardziej wstydliwym tematem było rzekome wypraszanie przez starostę pilskiego młodych wolontariuszy – nie należących do sztabu dowodzonego przez sternika powiatu – z Galerii Kasztanowej.
str. 16

- Czy w Pile nie ma dobrych trenerów?
Oczywiście pytanie jest wyraźnie przewrotne. Odpowiedź nasuwa się sama…
str. 19

- No, i tradycyjnie, „Trzy pytania do Prezydenta”, czyli Piotr Głowski, prezydent Piły odpowiada na trzy pytania, każde z innej parafii.  
str. 9

- PRAWNIK RADZI – Radca Prawny – Agnieszka Przeworek w kolejnym wydaniu, tej jakże potrzebnej rubryki, w artkule zatytułowanym „Nieuczciwe praktyki firm windykacyjnych” doradza jak bronić się przed owymi praktykami… i czeka na Państwa pytania.
str. 9

- REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie!
W lutowej REAKCJI zająłem się – na podstawie listu od jednego z Czytelników – nieświecącą już od kilku lat latarnią uliczną, przy której można tylko zakrzyknąć, niczym Maksiu z „Seksmisji” – Ciemność, ciemność widzę… . Chcecie dowiedzieć się gdzie, co i jak? Nic prostszego. Zajrzyjcie do REAKCJI.

- Pod Lupą – W tym kolejnym, zimowym wydaniu swoje przemyślenia zatytułowałem „Nie mów wole, co było w szkole”. Co się pod nim kryje? Obowiązkowo zajrzyjcie pod lupę, a wszystko będzie jasne! Zachęcam do lektury. Daje parol, że warto.

GORĄCO POLECAMY!!!
- stałe kąciki porad
- lawinę konkursów z gradem cennych nagród
- i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Polecam!

Marek Mostowski
redaktor naczelny