UKS Chodzież wśród najlepszych klubów województwa wielkopolskiego | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

UKS Chodzież wśród najlepszych klubów województwa wielkopolskiego

Dominik Skowyra i Dawid Wiśniewski w pięknym stylu wywalczyli złote medale Mistrzostw Wielkopolski w judo. Całkowicie dominowali w swoich pojedynkach. Na szczególne uznanie zasłużył Dawid, który zdobywając w październiku mistrzostwo Europy w  brazylijskim jiu jitsu (BJJ) przeniósł się do judo i od kilku miesięcy trenuje tą olimpijską dyscyplinę sportu, robiąc gigantyczny progres.

Zawodnicy UKS w Chodzieży zdobyli również dwa srebrne medale – Konrad Marciniak, Kamil Wolniewicz oraz dwa brązowe medale, m.in. - Emil Szturo, w 100% realizując oczekiwania i założenia trenerskie.

Trenerzy Bernard i Łukasz Ziembikiewicz nie zwalniają tempa i stawiają sobie za cel zdobycie medalu podczas Mistrzostw Polski juniorów młodszych, które odbędą się na początku czerwca.

Prezes klubu UKS w Chodzieży, Wiesław Bidziński dziękuje rodzicom za wsparcie klubu, który na razie nie zasłużył na uwagę włodarzy Chodzieży, gdyż pomoc finansowa ze strony miasta dla klubu jest znikoma. To dzięki zaangażowaniu rodziców i trenerów klub może dumnie reprezentować miasto Chodzież, a dzieci i młodzież mają pożyteczne zajęcie, rozwijając przy okazji swoje sportowe talenty.

mm

uks_chodziez_wsrod_najlepszych00

uks_chodziez_wsrod_najlepszych13 uks_chodziez_wsrod_najlepszych01 uks_chodziez_wsrod_najlepszych02 uks_chodziez_wsrod_najlepszych03 uks_chodziez_wsrod_najlepszych04 uks_chodziez_wsrod_najlepszych05 uks_chodziez_wsrod_najlepszych06 uks_chodziez_wsrod_najlepszych07 uks_chodziez_wsrod_najlepszych08 uks_chodziez_wsrod_najlepszych09 uks_chodziez_wsrod_najlepszych10 uks_chodziez_wsrod_najlepszych11 uks_chodziez_wsrod_najlepszych12