Vitaly Belousov zakończy karierę żużlowca | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Vitaly Belousov zakończy karierę żużlowca

Rosjanin Vitaly Belousov  poinformował swoich kibiców o zakończeniu kariery żużlowca. Jak wiadomo były zawodnik m.in. pilskiej Victorii (dwa sezony w Pile) walczył o powrót na tor po ciężkiej kontuzji kręgosłupa, której doznał we wrzeniu 2015 r. podczas Memoriału Anatolija Stiepanowa w Togliatti. Vitaly wraca pomału do zdrowia i sprawności, ale to zbyt mało, aby znów ścigać się na torach żużlowych. Teraz przed nim nowa rola trenera. Poniżej wpis (pisownia oryginalna) byłego zawodnika pilskiego klubu, którego patronem medialnym było Tętno Regionu.

Tak więc nadszedł, nie jest to dla mnie łatwy czas, kiedy postanowiłem zakończyć karierę sportową i rozpocząć nową ścieżkę życia jako trener. Bardzo się starałem zrobić wszystko, co możliwe, aby zawodowo powrócić do wyścigów, ale mi się nie udało, ponieważ moja kondycja fizyczna nie jest w 100%. Cieszę się, że doszedłem do siebie do końca życia i byłem zajęty moim ulubionym biznesem! Chciałbym podziękować wszystkim ludziom, którzy wspierali mnie w trudnych czasach. Dziękuję mojemu zespołowi @megaladateam za zaufanie. Spróbuję osiągnąć jeszcze większy sukces w nowej roli. Dzięki @ emilracing89 za wsparcie. Dzięki mojej rodzinie, a także zespołom @ ctvs96 , @orzel_lodz, @kolejarzopole, @kolejarzrawicz, @poloniapila, @tzostrovia to był fajny czas.

Życzymy powodzenia w życiu osobistym i zawodowym, a jednocześnie dziękujemy za piękne chwile wzruszeń, ważnych punktów meczowych dla pilskiej drużyny, które Vitaly dostarczył nam na torach.

https://www.youtube.com/watch?v=pslw8RUYuaA

Sebastian Daukszewicz

vitaly_bielousov1_01

vitaly_bielousov1_20 vitaly_bielousov1_02 vitaly_bielousov1_03 vitaly_bielousov1_04 vitaly_bielousov1_05 vitaly_bielousov1_06 vitaly_bielousov1_07 vitaly_bielousov1_08 vitaly_bielousov1_09 vitaly_bielousov1_10 vitaly_bielousov1_11 vitaly_bielousov1_12 vitaly_bielousov1_13 vitaly_bielousov1_14 vitaly_bielousov1_15 vitaly_bielousov1_16 vitaly_bielousov1_17 vitaly_bielousov1_18 vitaly_bielousov1_19