W deszczu, ale metafizycznie | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

W deszczu, ale metafizycznie

Pod patronatem Tętna Regionu

„Szanuj Zieleń” pod takim hasłem, przy padającym deszczu odbyła się Metafizyczna Noc Artystyczna 2019. W tym roku VI edycja była dwudniowa. 6 września u Wyspiarza pogoda była łaskawa, ale następnego wieczora przez padający deszcz organizatorzy na czele z Tomaszem Perlicjanem musieli zrezygnować z wielu atrakcji. Jednak Ci, którzy pojawili się w Parku Miejskim w Pile – można powiedzieć wierni fani tej imprezy – mieli okazję wysłuchać ciekawych koncertów w altance pilskiego Parku.

Zagrali dla nich JAZZGOT, VITTUMA i Joanna Morea – wokalistka, flecistka, saksofonistka, autorka tekstów. Także dla dzieci udało się wyświetlić film  pt. „O CZYM SZUMI LAS” .

Tomasz Perlicjan będący nie tylko malarzem, ale też autorem instalacji przestrzennych, serdecznie dziękuje wszystkim, bez których ta impreza by się nie odbyła – pracownikom z RCK Piła za pomoc organizacyjną, Miastu Piła. Miejmy nadzieję, że przy kolejnej imprezie pogoda nie spłata figla i dużo pilan odwiedzi Park Miejski w Pile w magiczną noc.

Foto: Janusz Lenart
Sebastian Daukszewicz

w_deszczu_ale1_01

w_deszczu_ale1_18 w_deszczu_ale1_02 w_deszczu_ale1_03 w_deszczu_ale1_04 w_deszczu_ale1_05 w_deszczu_ale1_06 w_deszczu_ale1_07 w_deszczu_ale1_08 w_deszczu_ale1_09 w_deszczu_ale1_10 w_deszczu_ale1_11 w_deszczu_ale1_12 w_deszczu_ale1_13 w_deszczu_ale1_14 w_deszczu_ale1_15 w_deszczu_ale1_16 w_deszczu_ale1_17