W Parku Miejskim w Pile zabrzmiały przeboje Kabaretu Starszych Panów | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

W Parku Miejskim w Pile zabrzmiały przeboje Kabaretu Starszych Panów

W niedzielny wieczór 1 lipca 2018 roku, ponownie pilski Park Miejski zamienił się w estradę, z której w kierunku stałych bywalców „Parkowych Spotkań” oraz przypadkowych widzów popłynęły dźwięki i słowa piosenek. Tym razem były to nieśmiertelne przeboje z Kabaretu Starszych Panów.

Zaprezentował je, w nieco zmienionej aranżacji, Artur Gotz – młody aktor teatralny, filmowy i wokalista. Szlagiery z  nagranej w tym roku przez artystę płyty, zatytułowanej „Kabaret Starszych Panów – przeboje wszechczasów” zostały niezwykle ciepło, by nie powiedzieć entuzjastycznie, przyjęte przez wyrobioną parkową publiczność.

Na program złożyło się wykonanie takich szlagierów jak m.in: Addio pomidory, Jeżeli kochać, Już kąpiesz się nie dla mnie, Ballada z trupem, Kapturek 62, Dziewica Anastazja, Rodzina, Upiorny twist, W czasie deszczu dzieci się nudzą, Piosenka jest dobra na wszystko. Oraz kilka mniej znanych piosenek: Torreador i kastaniety, Sposoby robienia kariery, Wesoły deszczyk, Adziba.

Po zakończeniu recitalu Artura Gotza, w zabytkowej parkowej altanie rozpoczęły się Letnie Warsztaty Tanga dla początkujących, a po nich Milonga w Altanie (tańczymy tango) – które prowadzili Maryna Romaniuk i Tomasz Staniszewski.

Kolejne Parkowe Spotkanie już w niedzielę, 8 lipca, a podczas niego koncert „POJEDYNEK SOPRANÓW”, najpiękniejsze arie operowe i operetkowe w wykonaniu Marioli Kuniszewskiej, Weroniki Kober i Adama Kałduńskiego. Już teraz serdecznie zapraszamy Miejskiego Parku w Pile.

mm

w_parku_zabrzmialy00

w_parku_zabrzmialy33 w_parku_zabrzmialy01 w_parku_zabrzmialy02 w_parku_zabrzmialy03 w_parku_zabrzmialy04 w_parku_zabrzmialy05 w_parku_zabrzmialy06 w_parku_zabrzmialy07 w_parku_zabrzmialy08 w_parku_zabrzmialy09 w_parku_zabrzmialy10 w_parku_zabrzmialy11 w_parku_zabrzmialy12 w_parku_zabrzmialy13 w_parku_zabrzmialy14 w_parku_zabrzmialy15 w_parku_zabrzmialy16 w_parku_zabrzmialy17 w_parku_zabrzmialy18 w_parku_zabrzmialy19 w_parku_zabrzmialy20 w_parku_zabrzmialy21 w_parku_zabrzmialy22 w_parku_zabrzmialy23 w_parku_zabrzmialy24 w_parku_zabrzmialy25 w_parku_zabrzmialy26 w_parku_zabrzmialy27 w_parku_zabrzmialy28 w_parku_zabrzmialy29 w_parku_zabrzmialy30 w_parku_zabrzmialy31 w_parku_zabrzmialy32