W Pile będą utrudnienia w ruchu! Już w niedzielę Półmaraton Philips’a. Policja apeluje o wyrozumiałość i rozwagę | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  W Pile będą utrudnienia w ruchu! Już w niedzielę Półmaraton Philips’a. Policja apeluje o wyrozumiałość i rozwagę

  Nowa mapka 2017.cdr

  Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 28. Edycja Międzynarodowego Półmaratonu PHILIPS Piła. W związku z przedsięwzięciem sportowym na terenie miasta wystąpią duże utrudniania w ruchu. Zachęcamy do zapoznania się z mapką, która przedstawia ulice, które będą wyłączone z ruchu.

  2 września br. w związku z organizowanym przedsięwzięciem w godz. 10-14 na terenie miasta wystąpią duże utrudnienia w ruchu. W związku z tym, w tych godzinach należy spodziewać się największych utrudnień w centrum miasta, a także przy Alei Powstańców Wielkopolskich, Alei Piastów, Alei Wojska Polskiego.

  Dojazd do galerii i wybranych marketów będzie niemożliwy. Wszystkich kierowców prosimy o rozwagę, cierpliwość oraz wyrozumiałość. Na załączonej mapce widoczne są ciągi ulic, które będą wyłączone z ruchu.

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników Półmaratonu oraz uczestników ruchu drogowego.

  podkom. Żaneta Kowalska
  KPP w Pile