W Pile po raz trzeci DARIA CUP | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

W Pile po raz trzeci DARIA CUP

W sobotę miłośnicy tenisa, ale przede wszystkim rodzina i przyjaciele śp. Darii Iwickiej rozegrali charytatywny turniej Daria Cup, który wspiera także Piotr Głowski, Prezydent Miasta Piły.

Chociaż turniej to przede wszystkim spotkanie przyjaciół, dobroczynny cel, to także rywalizacja sportowa, w której w tej edycji najlepszymi okazali się:

I – miejsce – Katarzyna Zdebik i Marek Andrzejewski
II miejsce – Sonia Iwicka i Andrzej Przybylski
III miejsce – Magdalena Stępień i Kacper Iwicki

Organizatorzy o turnieju:

III edycja turnieju Daria Cup to w zasadzie już tradycja, wiemy że będziemy się spotykać co rok, aby wspomnieć mamę, żonę, przyjaciółkę. W 2017 roku mama przegrała walkę z rakiem, a że była ogromną fanką tenisa, to bez chwili zastanowienia wspólnie całą rodziną podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu turnieju ku pamięci Darii Iwickiej – Daria Cup. Od razu zdecydowaliśmy, że będzie to turniej charytatywny, z którego pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie Markuszka. Turniej jest zabawą, spotykamy się w gronie osób, które były mamie bliskie na kortach, ale również poza nimi. Gramy, śmiejemy się i wspominamy wspólne chwilę z Darią, których każdy uczestnik turnieju miał wiele. Wszyscy uczestnicy i goście, otrzymując pamiątkowy medal w kształcie misia, ponieważ Daria była kolekcjonerką pluszowych misi. Jest to turniej par mieszanych, w tym roku udział wzięło 16 par, dla pierwszych trzech par czekały puchary. (BI)

fotorelacja z turnieju

D. Semenov
UM Piła

w_pile_po_raz_trzeci_daria_cup1_01

w_pile_po_raz_trzeci_daria_cup1_04 SONY DSC SONY DSC