W Pile startuje sezon food tracków | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

W Pile startuje sezon food tracków

w_pile_startuje_sezon_food

Przed mieszkańcami Piły otwiera się kolejna szansa odwiedzenia w ciągu jednego weekendu, co najmniej czterech smakowych kontynentów. W dniach 12-14 kwietnia pod CH Atrium Kasztanowa odbędzie się rodzinny piknik i zlot food trucków, które zaoferują przysmaki z różnych stron świata.

12, 13 i 14 kwietnia (piątek, sobota, niedziela) parking przy Atrium Kasztanowa w Pile stanie się kulinarnym centrum miasta. Uczestników rodzinnego pikniku karmić będzie kilkanaście food trucków – mobilnych restauracji i kawiarni.

Karmienie na kókach wystartuje z samego rana – o godzinie 10.00 i potrwa każdego dnia do godziny 20.00.

Każdy z pojazdów serwuje oryginalne potrawy: od burgerów ze wszystkich stron świata, poprzez tybetańskie pierożki, aż po smażone batony i lody molekularne! Oferta zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.

Na wydarzenie zaprasza Atrium Kasztanowa wraz z organizacją „Futraki”, która zrzesza właścicieli najlepszych food trucków w całej Polsce i organizuje w zezonie kilkadziesiąt zlotów.

Wszystkie potrawy serwowane z food trucków przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery, kawa i napoje.

Zlot odbędzie się przy AL. Powstańców Wielkopolskich 99.

T.K.