W Przychodni AS debatowano na temat schorzeń układu pokarmowego u psów i kotów

Rozstrój układu pokarmowego jest jedną z najczęstszych przyczyn, które skłaniają właścicieli psów do zabrania swoich zwierząt do lekarza weterynarii. Przyczyną może być zarówno coś zupełnie banalnego, jak np. niewłaściwy pokarm, samooczyszczanie się, zmiana diety, stres lub też bardziej poważny warunek chorobowy.

27 sierpnia, na zaproszenie lekarza weterynarii Macieja Skowyry, właściciela największej pilskiej Przychodni Weterynaryjnej AS, odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy FenixVet z Poznania wyłącznego dystrybutora światowego lidera w dziedzinie nutraceutyków weterynaryjnych firmy VetPlus. Z lekarzami weterynarii spotkała się pani dr Emma Farrell, która podzieliła się swoimi doświadczeniami z praktyki weterynaryjnej z Wielkiej Brytanii, Australii oraz Piotr Zakrzewski i Joanna Kielan z firmy Vet Plus.

– Wybraliśmy placówkę doktora Skowyry, ponieważ nie dość, że jesteśmy dobrymi partnerami, to dosyć dobrze współpracujemy z wiodącą placówką weterynaryjną w regionie. To tu są stosowane nowoczesne metody weterynaryjne, gdzie łączy się metody konwencjonalnego leczenia z nowymi technologiami nutraceutycznymi, żywieniowymi. Doktor jest otwarty na nowe produkty, nie czeka aż firma się do niego zgłosi, tylko on sam szuka nowych metod i jest inicjatorem tych spotkań, które pomagają w podnoszeniu jakości tych usług. Dlatego cieszymy się, że spotykamy się dziś ponownie u niego – mówi Piotr Zakrzewski z firmy Vet Plus. -Tematem przewodnim dzisiejszego spotkania był szeroko pojęty układ pokarmowy, czyli była mowa o schorzeniach i chorobach układu pokarmowego u psów i kotów, prezentując dwa wiodące produkty, które stosuje się w tych schorzeniach, czyli PROMAX suplement żywieniowy o potrójnym działaniu wspomagający funkcje trawienne u psów i kotów oraz LYPEX – trzecia generacja suplementów trzustkowych – dodaje Piotr Zakrzewski.

Jak mówią uczestnicy, to spotkanie było doskonałą okazją do wymiany poglądów oraz omówienia kluczowych problemów, tak aby maksymalnie zniwelować stres zwierzęcia związany z wizytą u lekarza weterynarii.

(SE)

w_przychodni_as_debatowano01

w_przychodni_as_debatowano02 w_przychodni_as_debatowano03 w_przychodni_as_debatowano04 w_przychodni_as_debatowano05 w_przychodni_as_debatowano06 w_przychodni_as_debatowano07 w_przychodni_as_debatowano08 w_przychodni_as_debatowano09 w_przychodni_as_debatowano10 w_przychodni_as_debatowano11 w_przychodni_as_debatowano12