W Wielką Sobotę na pilskim torze najlepsi polscy żużlowcy powalczą o Złoty Kask | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

W Wielką Sobotę na pilskim torze najlepsi polscy żużlowcy powalczą o Złoty Kask

20 kwietnia 2019 r. o 14.45 na pilskim torze po raz drugi z rzędu najlepsi polscy żużlowcy, w tym uczestnicy cyklu SGP powalczą o Złoty Kask. Niestety zabraknie obrońcy tego trofeum sprzed roku, Jarosława Hampela, który nie tak dawno doznał kontuzji, uniemożliwiającej mu start na torze klubu, którego jest wychowankiem.  Drugi był Bartosz Zmarzlik, (który w tym roku zrezygnował ze startu w turnieju o ZK) a trzeci Janusz Kołodziej. Jak będzie w tym roku? Pewne jest, że nie zabraknie prawdziwej walki na torze i sportowych emocji.

Stawką pilskich zawodów jest nie tylko Złoty Kask dla najlepszego, ale i przepustki do eliminacji SGP i SEC. O niespodziankę w Wielką Sobotę miał się postarać jedyny zawodnik gospodarzy Oskar Bober , jednak w czwartek organizatorzy poinformowali, że zawodnika Polonii zastąpi Bartosz Smektała.

 

Lista startowa Finału ZK 2019
1.    Tobiasz Musielak – KŻ Orzeł Łódź
2.    Sebastian Niedźwiedź – Falubaz Zielona Góra
3.    Piotr Pawlicki – Fogo Unia Leszno
4.    Maksym Drabik – Betard Sparta Wrocław
5.    Piotr Protasiewicz – Falubaz Zielona Góra
6.    Janusz Kołodziej – Fogo Unia Leszno
7.    Patryk Dudek – Falubaz Zielona Góra
8.    Dominik Kubera – Fogo Unia Leszno
9.    Krzysztof Kasprzak – truly.work Stal Gorzów
10.  Paweł Przedpełski – forBet Włókniarz Częstochowa
11.  Krzysztof Buczkowski – MRGARDEN GKM Grudziądz
12.  Maciej Janowski – Betard Sparta Wrocław
13.  Szymon Woźniak – truly.work Stal Gorzów
14.  Adrian Miedziński – forBet Włókniarz Częstochowa
15.  Kacper Woryna – PGG ROW Rybnik
16.  Bartosz Smektała Fogo Unia Leszno
17 (R1)     Jakub Jamróg – Betard Sparta Wrocław
18 (R2)    Przemek Pawlicki MRGARDEN GKM Grudziądz

Bilety do nabycia na stronie bilety.speedwayevents.pl

Bezpłatne bilety na zawody w Pile dla kibiców niepełnosprawnych

Organizatorzy przygotowali bezpłatne bilety na zawody w Pile dla kibiców niepełnosprawnych z orzeczonym znacznym stopniem niepełnosprawności (dawna I grupa), wraz z opiekunem.

Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie okazanie lub wcześniejsze wysłanie drogą mailową kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności.

Po bezpłatne wejściówki zgłaszać się można drogą elektroniczną pod adresem e-mail: events@speedwayevents.pl. Proszę wpisać w temacie wiadomości wpisać słowo “Bilety Piła”. Organizatorzy proszą także o przesłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Termin upływa 19 kwietnia

Bilety zostaną wysłane drogą elektroniczną. Wejściówki będzie można też odebrać osobiście w dniu danej imprezy. W Pile na stanowisku wydawania wejściówek Media/VIP, umiejscowionym przed bramą wejściową od strony ulicy Bydgoskiej.

Sebastian Daukszewicz

w_wielka_sobote_zuzel

w_wielka_sobote_zuzel_02 w_wielka_sobote_zuzel_03 w_wielka_sobote_zuzel_04