Weekend Sportów Walki Piła

W weekend odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów w kickboxingu w formule low kick. Impreza odbyła się w Mysłowicach. Jak we wszystkich najważniejszych turniejach w Kickboxingu w kraju nie zabrakło zawodników pilskich Sportów Walki którzy nie zawiedli i do Piły wrócili z trzema medalami.

Maciej Różyło został Mistrzem Polski juniorów młodszych do 60 kg. Dodatkowo otrzymał tytuł najlepszego juniora młodszego turnieju! Miłosz Bogucki który kilka tygodni temu wygrał eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie tym razem został Mistrzem Polski juniorów młodszych w kategorii do 71 kg. Alicja Bartosińska zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski juniorek starszych 65 kg . Michał Haiwka i Piotr Woźniak seniorzy w kategorii do 60 kg po pierwszych wygranych walkach odpadli z turnieju w ćwierćfinałach.

W tym samym czasie w Szczecinie wystąpiły zawodniczki sekcji bokserskiej SWP. Julianna Rutkowska oraz jej młodsze koleżanki Julka Kowalska i Antonina Jechalik stoczyły tym razem pojedynki nie punktowane ale zaprezentowały bardzo dobrą formę co jest dobrym prognostykiem przed zbliżającymi się dla nich turniejami mistrzowskimi. Wielkie brawa dla wszystkich zawodników Sportów Walki Piła.