Wielki powrót Atrium Game Zone w Pile! Wystartuj w ogólnopolskich rozgrywkach w CS:GO i zgarnij wartościowe nagrody! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Wielki powrót Atrium Game Zone w Pile! Wystartuj w ogólnopolskich rozgrywkach w CS:GO i zgarnij wartościowe nagrody!

  wielki_powrot

  Gamerzy z całej Polski – łączcie się! Centra Atrium po raz kolejny ruszają z turniejami w ramach Atrium Game Zone. W tym roku będzie można zmierzyć się w Counter Strike’u: Global Offensive! Do wygrania są wysokie nagrody pieniężne i gamingowe. Rozgrywki odbędą się aż w 6 galeriach handlowych Atrium w całej Polsce, także w Pile! Uderzajcie do centrum Atrium Kasztanowa na jedyne w swoim rodzaju święto gamingu.

  Pierwsza edycja tego wydarzenia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – padła rekordowa liczba ponad 3 000 uczestników! W ubiegłorocznych rozgrywkach wzięły udział setki osób, a najlepsi z najlepszych wygrywali naprawdę wartościowe nagrody. Wtedy toczyły się zacięte boje w Fortnicie. W tym roku będziecie mogli zmierzyć się w CS:GO – liderze dyscyplin esportowych.

  W Pile w organizacji Atrium Game Zone bierze udział centrum handlowe Atrium Kasztanowa. Zgłoszenia ruszyły 1 marca, a rozgrywki potrwają od 21 do 22 kwietnia! Pamiętajcie, by uwzględnić w nich tę lokalizację, w której chcecie zawalczyć o zwycięstwo. Gra odbywa się systemem best of 16 na jednej z trzech map wybieranych przez admina, systemem pucharowym.

  To nie wszystko! Jesteś demonem szybkości? Sprawdź się również w rywalizacji na czas. Najszybsi zawodnicy mają szansę na zdobycie nowego skina do broni – AK-47 Aslimov – i niezwykle pożądanego przez wszystkich skina do noża Huntsman Night. W przeciwieństwie do głównych rozgrywek, na tę nie musicie specjalnie się zapisywać.

  Oprócz atrakcyjnych skinów i nagród od sponsorów Atrium Game Zone, którymi są Genesis, Actina i LG, na zwycięzców czekają nagrody pieniężne w zależności od zajętego miejsca w wysokości 300, 500, a nawet i 1000 zł!

  Turniej Atrium Game Zone odbywa się aż w 5 polskich miastach – Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie, Pile i  Bydgoszczy. Swój refleks i umiejętność strategicznego myślenia możecie sprawdzić w każdym z nich, a w rywalizacji na czas zmierzyć się z zawodnikami z innych galerii.

  Na Wasze zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym zapisy@atriumgamezone.pl!

  Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Eska.

  Więcej informacji na stronie: https://atriumgamezone.pl/atrium-counter-strike-turniej-2023/

  Atrium Kasztanowa