Wielki sukces kickboxerów Sportów Walki Piła! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Wielki sukces kickboxerów Sportów Walki Piła!

Siedmiu naszych zawodników z dumą i pełnym zaangażowaniem reprezentowało Polskę na 24 edycji World Cup w Budapeszcie. Ponad 2500 zawodników z całego świata walczyło o prymat najlepszego w formułach ringowych i planszowych. Było wszystko: łzy, krew, dramaty, zwycięstwa i porażki, ale nikomu nie zabrakło charakteru i motywacji w walce!

W turnieju K1 bezkonkurencyjni okazali się Dawid Siek kat.67kg junior młodszy, który w finale pokonał reprezentanta Włoch i Piotrek Wozniak kat.54 kg junior młodszy również zwyciężając zawodnika z Włoch.

Srebrny medal w kat.51 kg junior młodszy zdobył Jakub Omk Kobus w finale ulegając po bardzo dobrej walce rywalowi z Ukrainy.

Cała trójka naszych medalistów ma już praktycznie zapewniony start we wrześniowych Mistrzostwach Świata juniorów, które odbędą się w tym roku we Włoszech!

Tym razem bez zdobyczy medalowych wrócili do Polski nasi kadeci, dla których był to pierwszy w karierze start w tak dużej i prestiżowej imprezie. Wierzymy, że zdobyte doświadczenie pozwoli naszym zawodnikom startować z lepszym skutkiem w niedalekiej przyszłości. Xavier Rzeszut, Ala Bartosińska, Miłosz Bogucki i Kacper Krygier – każdemu zabrakło przede wszystkim doświadczenia i obycia w międzynarodowej rywalizacji, natomiast każdy z nich zostawił serce w walce i była to świetna lekcja, z której już wyciągamy wnioski.

Start w Budapeszcie nie byłby możliwy dzięki wsparciu finansowemu życzliwych nam osób. Dziękujemy przede wszystkim: , firmie Press Metal&Laser Metal, Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Kaczorach ul. Jasna 1.

Przez cały rok wspierają nas również Powiat Pilski – Starostwo Powiatowe w Pile oraz Miasto Piła. Dziękujemy!

Sporty Walki Piła

wielki_sukces_kickbokserów00

wielki_sukces_kickbokserów10 wielki_sukces_kickbokserów01 wielki_sukces_kickbokserów02 wielki_sukces_kickbokserów03 wielki_sukces_kickbokserów04 wielki_sukces_kickbokserów05 wielki_sukces_kickbokserów06 wielki_sukces_kickbokserów07 wielki_sukces_kickbokserów08 wielki_sukces_kickbokserów09