Witek Muzyk Ulicy po raz pierwszy w Pile na Barce!!! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Witek Muzyk Ulicy po raz pierwszy w Pile na Barce!!!

Witek Muzyk Ulicy, jedna z najbardziej charyzmatycznych i autentycznych postaci polskiej sceny muzycznej i jego droga zwraca uwagę coraz większej ilości Polaków w kraju i za granicą. Muzyk który z warszawskich ulic i stacji metra gdzie grał przez półtora roku, trafia na największe polskie sceny, koncertuje w m.in. w USA, Anglii i Irlandii.

Występ Witka rozpocznie się w sobotę, 25 stycznia 2020 roku o godz. 20.00 w Klubie Muzycznym BARKA – Piła ul. Wodna (na rzece Gwda).

Bilety:

* Przedsprzedaż: 60 zł (w Restauracji “Kaczka na Wodzie”, w sklepie RESZKA)

* W dniu koncertu: 90 zł

* w koncercie mogą uczestniczyć DZIECI OD 5-go ROKU ŻYCIA (dzieci biorą udział w koncercie wyłącznie pod nadzorem opiekuna)

* Dla dzieci w wieku  5-12 lat – 10 zł

Po koncercie AFTERPARTY !!! DJ NEON !!!
Godz.: około 22:30 (zaraz po koncercie) do …
Impreza w klimacie rock, reggae, dub, punk, ska, metal, rock’n’roll, pop, …

WITEK MUZYK ULICY:

Wydał dwie płyty i w tym roku zagrał m.in na Festiwalu Pol’and’Rock

Przygotowuje się do nagrania trzeciej płyty. Styl muzyczny Witka chyba najbardziej oddaje tytuł jego drugiej płyty :”FOLKO ROCKO PUNKO POLO”. Muzyka Witka jest wyjątkowa i trafia on w każde gusta niezależnie od wieku odbiorcy czy muzyki której słucha, trafia on zarówno do fanów Disco Polo, Rocka, Folka, Punka itp.

Kim jest Witek Muzyk Ulicy? Jego historia jest niesamowita i urzekająca. Fani naprawdę mogą się z nim utożsamiać, bo mówi o problemach, które znają. Jest prawdziwy, szczery, pisze proste i bardzo zaraźliwe piosenki i zyskuje sympatyków z każdym dniem. m.in. grając na ulicach

Support: .Jasiu

Jasiu to początkujący autor tekstów i muzyki, inspirację muzyczną czerpię z Amerykańskiego i Polskiego folku, teksty zaś wyciąga z sfery uczuć i własnych przeżyć, laureat kilku ogólnopolskich festiwali, związanych z poezją, folkiem oraz piosenką autorską. początkujący youtuber.

Joanna Naranowicz

witek_muzyk_ulicy1_01

witek_muzyk_ulicy1_06 witek_muzyk_ulicy1_02 witek_muzyk_ulicy1_03 witek_muzyk_ulicy1_04 witek_muzyk_ulicy1_05