Wrześniowy numer Tętna Regionu czeka, aby wpaść w Wasze ręce! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Wrześniowy numer Tętna Regionu czeka, aby wpaść w Wasze ręce!

ikona

Wakacje, wakacje i po wakacjach. Dobrze, że jeszcze jesieni ani słychu, ani widu. Lato, i to jakie, w pełni. A w polityce… bez zmian. Ale dość już o tym. Aby nieco się zrelaksować, warto wziąć do ręki kolejne wydanie Waszej gazety. Jak zwykle znajdziecie w niej każdy coś odpowiedniego dla siebie. Zapraszam do lektury.

We wrześniowym wydaniu:

- Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,

- w dodatku „Z pierwszej ręki” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,

- kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.

- zajmująca publicystyka i wiele więcej!

Rekomendujemy:

- Kenijscy biegacze zdominowali 28. Półmaraton PHILIPS Piła. Padł kolejny rekord frekwencji.
Tegoroczne zawody, które odbyły się 2 września ukończyło 3825 biegaczy spośród 5015 zgłoszonych, a więc padł kolejny rekord frekwencji. Przypomnijmy, ubiegłoroczny, 27. Międzynarodowy Półmaraton Philips ukończyło 3623 zawodników.
str. 37

- Samorządowcy z PSL są przekonani o swojej niewinności.
„Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że doniesienie do Prokuratury nie jest przypadkowe i może mieć bardzo ścisły związek ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi”.
str. 12

- Dwanaście diamentów na złotym łańcuchu – epilog.
Na koniec naszej wycieczki po Gminie Kaczory prezentujemy ostatnie 4 sołectwa: Brodna, Śmiłowo, Jeziorki i Zelgniewo.
str. 19, 20, 21, 22 i 23

- No, i tradycyjnie, „Trzy pytania do Prezydenta”, czyli Piotr Głowski, prezydent Piły odpowiada na trzy pytania – każde z innej beczki.
str. 9

- PRAWNIK RADZIRadca Prawny, Agnieszka Przeworek we wrześniowej edycji tej jakże przydatnej rubryki, zatytułowanej „Pozbawienie władzy rodzicielskiej”, wyjaśnia jakie przesłanki muszą mieć miejsce, aby wystąpić i mieć szansę na wdrożenie tej drastycznej formy rozdzielenia dzieci z jednym z rodzicieli. Jak zwykle, właściwie moja rekomendacja jest niepotrzebna, ponieważ porady pani mecenas zawsze się przydadzą. Zapraszam do lektury i przypominam, że pani Agnieszka czeka na kolejne państwa pytania.
str. 9

- REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie i bezstronnie!
We wrześniowej REAKCJI znowu niczym bumerang powraca temat „jaśniepańskich” dróżników. Tak, tych samych, których w poprzednim wydaniu chwaliłem, że się znacząco poprawili. Ale niestety, owa poprawa była chwilowa, bądź była to tylko kilkudniowa fanaberia. Jeżeli chcecie dowiedzieć się co w swej epistole napisał jeden z Czytelników (na temat strażników rogatek), zapraszam do zagłębienia się w REAKCJI!

- Pod Lupą – W tym wydaniu, które opatrzyłem tytułem „Czy dyrektywa unijna wyeliminuje boty i zaknebluje usta trollom?”, dywaguję na temat dyrektywy, nazywanej przez wielu ACTA 2. Zastanawiam się nie czy będzie ona stanowiła krwiożerczą cenzurę, ale czy będzie miała szansę wyeliminować fałszywe (lewe) konta oraz trolli i hejterów. Chcecie dowiedzieć się więcej? Wiem, że tak! Zatem nie pozostaje nic innego jak zajrzeć „Pod Lupę”. Zapraszam do lektury! I powiem „bez kozery” – naprawdę warto!

GORĄCO POLECAMY!!!

- stałe kąciki porad

- lawinę konkursów z gradem cennych nagród

- i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Polecam!

Marek Mostowski
redaktor naczelny