Wyróżnienia dla pilskich policjantów | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Wyróżnienia dla pilskich policjantów

  W sali konferencyjnej w pilskiej komendzie odbyła się uroczysta odprawa służbowa kadry kierowniczej, podczas której Komendant Powiatowy Policji w Pile insp. Sebastian Cichocki wyróżnił policjantów za zaangażowanie oraz wzorowe pełnienie służby. Szef pilskich policjantów podziękował wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym za dobrą pracę.

  19 marca br. w Komendzie Powiatowej Policji w Pile odbyła się uroczysta odprawa z udziałem kadry kierowniczej, podczas której Komendant Powiatowy Policji w Pile insp. Sebastian Cichocki wyróżnił 28 funkcjonariuszy nagrodami pieniężnymi i krótkoterminowymi urlopami wypoczynkowymi za zaangażowanie, kreatywność oraz wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. Wyróżnieni policjanci w ostatnim czasie realizowali trudne, wielowątkowe, medialne sprawy oraz zatrzymali groźnych przestępców.

  Pan Komendant podziękował wszystkim policjantom oraz pracownikom cywilnym pracującym w Komendzie Powiatowej Policji w Pile, Komisariacie Policji w Wyrzysku oraz podległym Posterunkom Policji za dobrą pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pilskiego:

  „… Wasza postawa i zaangażowanie w służbie są ponadprzeciętne, a sukcesy jakie osiągacie w pełni zasługują na uznanie oraz nagrody. A takich osób w naszej jednostce i powiecie pilskim mamy coraz więcej. W oczywisty sposób kreujecie pozytywny wizerunek pilskiej Policji. Dla mnie, jako Szefa pilskiej komendy jest to niezwykle budujące i motywujące do dalszej, ciężkiej i wspólnej pracy na rzecz utrzymania wysokiego poziomu bezpieczeństwa mieszkańców Piły i całego powiatu pilskiego…”

  podkom. Żaneta Kowalska
  KPP w Pile

  wyroznienia-dla-policjantow1_01

  wyroznienia-dla-policjantow1_05 wyroznienia-dla-policjantow1_02 wyroznienia-dla-policjantow1_03 wyroznienia-dla-policjantow1_04