WYRZYSK. Firma sprzątająca ma swoją siedzibę | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

WYRZYSK. Firma sprzątająca ma swoją siedzibę

W maju ubiegłego roku Gmina Wyrzysk przystąpiła do remontu budynku znajdującego się przy ulicy Pocztowej w Wyrzysku.

W ramach przetargu nieograniczonego na wykonawcę wybrano Zakład Ogólnobudowlany „MARK” Mariusz Kądziołka z Margonina, który zaoferował wykonanie zadania za kwotę 419 tysięcy złotych.

Po wykonaniu robót rozbiórkowych powstały ścianki działowe, posadzki, wymieniona została stolarka okienna i drzwiowa. Docieplono elewację i dach. Budynek wymagał również wykonania nowych instalacji z branży elektrycznej i sanitarnej. Jednocześnie wykonano prace przy zagospodarowaniu terenu wokół budynku.

Od kilku dni z obiektu korzysta gminna firma sprzątająca. Pracownicy wykonujący prace porządkowe na terenie miasta i gminy, którzy dotychczas korzystali z różnych pomieszczeń w kilku lokalizacjach, obecnie mają swoją siedzibę. W budynku znajdują się niezbędne sanitariaty, prysznice i pomieszczenia socjalne. Na parterze przewidziano pomieszczenia na sprzęt.

- W ostatnich latach ten budynek nie był użytkowany i niszczał. Postanowiliśmy wyremontować i zagospodarować obiekt, by przeznaczyć go na siedzibę naszej firmy sprzątającej. Cieszę się, że wreszcie pracownicy mogą funkcjonować w godnych warunkach – komentuje Burmistrz Wyrzyska, Bogusława Jagodzińska.

UM w Wyrzysku

firma_sprzatajaca00

firma_sprzatajaca06 firma_sprzatajaca01 firma_sprzatajaca02 firma_sprzatajaca03 firma_sprzatajaca04 firma_sprzatajaca05