WYRZYSK. Koncert z okazji Dnia Kobiet | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

WYRZYSK. Koncert z okazji Dnia Kobiet

W sobotę, 10 marca 2018 roku, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury przygotował imprezę z okazji Dnia Kobiet. Przybyłych do sali widowiskowej przy Szkole Podstawowej w Wyrzysku gości powitała dyrektor M-GOK Magdalena Smełsz. W imprezie uczestniczyła burmistrz Bogusława Jagodzińska i przewodniczący Rady Miejskiej w Wyrzysku Stefan Rymer.

W pierwszej części koncertu zaprezentował się aktor telewizyjny i piosenkarz Dawid Kartoszewicz z programem “Zakochany koncert dla Ciebie Pani”. Wokaliście towarzyszyli: Dawid Kwiatkowski – skrzypce, Marcin Bączkowski – gitara i Michał Gąsiewski – pianino. Wokalista zaśpiewał takie utwory jak: “Z Tobą chcę oglądać świat”, “Oczarowanie”, Only you”, “Jeśli kochać to nie indywidualnie” czy “Kobiety jak te kwiaty. Do poszczególnych utworów artysta chętnie zapraszał na scenę osoby z publiczności.

W drugiej części programu na scenie pojawił się Krzysztof Badura, który zaśpiewał wiele znanych i lubianych utworów, głównie związanych z miłością. Spotkanie przeplatały występy zespołu Puls działającego przy M-GOK w Wyrzysku.

Przez cały czas trwania imprezy dostępne były stoiska promujące zdrowie i nowości kosmetyczne.

UM w Wyrzysku

wyrzysk_koncert00

wyrzysk_koncert14 wyrzysk_koncert01 wyrzysk_koncert02 wyrzysk_koncert03 wyrzysk_koncert04 wyrzysk_koncert05 wyrzysk_koncert06 wyrzysk_koncert07 wyrzysk_koncert08 wyrzysk_koncert09 wyrzysk_koncert10 wyrzysk_koncert11 wyrzysk_koncert12 wyrzysk_koncert13