Wyrzysk. Ukradł samochód w ramach rozliczenia | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Wyrzysk. Ukradł samochód w ramach rozliczenia

  Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który ukradł samochód. Jak wyjaśnili policjanci zrobił to, aby rozliczyć się za wcześniejszą jego sprzedaż. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwo może grozić kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

  Policjanci Komisariatu Policji w Wyrzysku zostali poinformowani o kradzieży uszkodzonego samochodu marki BMW z terenu jednej z gminnych posesji. Sprawą zajęli się funkcjonariusze zespołu kryminalnego, którzy ustalili dokładne okoliczności zdarzenia. Zebrane przez nich informacje pozwoliły wytypować sprawcę i zatrzymać 19-letniego mieszkańca gminy Sadki już następnego dnia.

  Jak się okazało, sprawca kradzieży ten sam samochód sprzedał wcześniej pokrzywdzonemu. Mężczyźni jednak nie doszli do porozumienia w kwestiach finansowych, dlatego 19-latek postanowił zabrać pojazd. Zadanie to było utrudnione ponieważ samochód był uszkodzony. Nie stanowiło to jednak problemu dla sprawcy ponieważ na czas kradzieży wypożyczył lawetę, którą ostatecznie ukradł samochód.

  Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. Usłyszał zarzut kradzieży, za którą przewidywana jest kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

  st. sierż. Wojciech Zeszot
  KPP w Pile

  wyrzysk_ukradl

  wyrzysk_ukradl_02 wyrzysk_ukradl_03