Wzruszająca, mistrzowska lekcja! | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Wzruszająca, mistrzowska lekcja!

  25 listopada 2016 r. to dzień, w którym progi Gimnazjum nr 5 w Pile, na spotkanie z młodzieżą, przekroczyła Mistrzyni Olimpijska – Natalia Madaj. Rozmowa toczyła się w ramach cyklu „Spotkania z ciekawym człowiekiem” organizowanym przez panią Katarzynę Kazałę.

  Było ciekawie, wzruszająco i mądrze. Kwiaty i gratulacje na ręce wybitnej zawodniczki złożyli: w imieniu Rady Miasta – przewodniczący Rafał Zdzierela, w imieniu Prezydenta Miasta Piły – Pełnomocnik Prezydenta ds. Rodziny Marian Martenka, w imieniu społeczności Gimnazjum nr 5 – dyrektor Szymon Frydrych, który wręczył także Pani Natalii na pamiątkę spotkania Srebrną Tarczę uzyskiwaną w naszej szkole przez najlepszych uczniów.

  W spotkaniu uczestniczyły również panie wicedyrektorki – Ewa Kluge i Barbara Ochocka. Pani Natalia ujęła nas swoją skromnością, bezpośredniością i umiejętnością rozmowy z młodzieżą. W trakcie spotkania uczniowie mieli możliwość zadawania Mistrzyni pytań, z której z wielkim entuzjazmem skorzystali.

  Pod koniec spotkania, na prośbę dyrektora szkoły, Pani Natalia wręczyła medale naszym reprezentantkom, które trzy dni wcześniej zajęły 2 miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Osieku.

  Wszyscy mieliśmy niebywałą okazję zrobienia sobie zdjęcia z Mistrzynią. Korzystaliśmy, ile się dało…

  Wzruszającym i zaskakującym momentem spotkania było przytulenie się naszych uczennic do pani Natalii w podziękowaniu za godną postawę polskiej reprezentantki na igrzyskach olimpijskich – bardzo emocjonalnie wyglądała wdzięczność młodych kibicek. Widać było wzruszenie pani Natalii.

  Mamy nadzieję, że to spotkanie z panią Natalia Madaj nie jest ostatnim, otrzymaliśmy nawet pewną obietnicę…

  Do zobaczenia zatem…

  Gimnazjum nr 5 w Pile

  wzruszajaca_mistrzowska_lekcja01

  wzruszajaca_mistrzowska_lekcja02 wzruszajaca_mistrzowska_lekcja03 wzruszajaca_mistrzowska_lekcja04 wzruszajaca_mistrzowska_lekcja05 wzruszajaca_mistrzowska_lekcja06 wzruszajaca_mistrzowska_lekcja07 wzruszajaca_mistrzowska_lekcja08 wzruszajaca_mistrzowska_lekcja09