XV SPÓŁDZIELCZY RAJD ROWEROWY za nami | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  XV SPÓŁDZIELCZY RAJD ROWEROWY za nami

  Pod patronatem Tętna Regionu

  W sobotę, 25 sierpnia 2018 roku pięćdziesiąt osób  pokonało trasę XV Spółdzielczego Rajdu Rowerowego (trasa: Piła /ul. Młodych-pętla/- Kalina-Kaczory-Śmiłowo -Zelgniewo-Piła Bar Bieszczadzki), jak co roku organizowanego przez Pilską Spółdzielnię Mieszkaniową Lokatorsko-Własnościową w Pile.

  Jubileuszowy rajd poprowadził już po raz piętnasty wielki zwolennik sportowego trybu życia Henryk Kądziela na co dzień zastępca Prezesa ds.technicznych PSM L-W w Pile.
  Tegoroczna trasa liczyła  około 40 km. Po blisko 3 godzinach spędzonych na rowerach wszyscy w okolicznościowych koszulkach, bezpiecznie dotarli do mety.

  Teresa Kasior Kierownik Działu Animacji Kulturalno-Rekreacyjnej , która również po raz piętnasty organizowała w/w rajd nie zapomniała o jubileuszowym torcie.
  Na miejscu na uczestników rajdu czekał również  posiłek turystyczny oraz liczne niespodzianki. Jak co roku organizatorzy przygotowali konkursy, w których można było wykazać się wiedzą  np. na temat przepisów rowerowych .

  Nagrody wręczali Prezes PSM L-W w Pile Lucjan Szutkowski, Sponsorzy oraz  z-ca Prezesa Henryk Kądziela.

  Specjalne podziękowania należą się sponsorom za atrakcyjne nagrody przydatne w turystyce rowerowej. Serdecznie dziękujemy za wieloletnią współprace p. Dominice Stobińskiej
  i p. Rafałowi Szczęsnowicz z Przedsiębiorstwa Wielobranżowego NOSIA,  firmie Zakład Usług Budowlanych – s.c Proń i Wspólnicy, p. Piotrowi Nowackiemu
  ze Sklepu-Serwis Rowerowy Kolarz.pl za obsługę techniczną rajdu oraz Dariuszowi Flitta
  i ratownikom medycznym .

  Rajd przebiegał w miłej turystycznej atmosferze. Dopisywała pogoda i jak zawsze dobry humor wszystkim, którzy w sobotnie przedpołudnie wsiedli na rowery by uczestniczyć
  w zdrowym, aktywnym wypoczynku oraz wspólnej zabawie.

  PSM L-W

  rajd_rowerowy00

  hdr rajd_rowerowy01 rajd_rowerowy02 rajd_rowerowy03 rajd_rowerowy04rajd_rowerowy07 rajd_rowerowy06