Z myślą o paniach na osiedlu Motylewo | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Z myślą o paniach na osiedlu Motylewo

W sobotę 10 marca Zarząd Osiedla Motylewo w Pile, na czele z przewodniczącym Markiem Andruszkiewiczem, zorganizował dla swoich mieszkanek – z okazji Dnia Kobiet – spotkanie przy kawie, które połączone było z super atrakcjami. W Hotelu Hołubowski nie zabrakło wyjątkowych występów artystycznych, spotkania z przedstawicielkami świata kosmetyków i zabiegów dla ciała oraz konkursów z nagrodami. Poza tym dawka dobrej muzyki, uśmiechu i słodkości.

- Na terenie naszego osiedla funkcjonuje taka tradycja, że organizujemy różne spotkania dla naszych mieszkańców, jak m.in. Dzień Dziecka czy Biesiadę Motylewską. Okazuje się, że te duże plenerowe imprezy cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Wpadł nam do głowy taki pomysł, aby takie spotkanie zrobić pod dachem. Doskonałą okazją jest Dzień Kobiet, ponieważ jest to taki wyjątkowy dzień, w którym możemy naszym paniom umilić w sposób szczególny ten dzień. Po rozmowach z panem Hołubowskim i panią menager hotelu doszliśmy do wniosku, że możemy taką imprezę dla pań zrobić wspólnie. A więc Zarząd Osiedla Motylewo i Hotel Hołubowski. Być może stanie się tak, że będzie to kolejna tradycja na naszym osiedlu i takie fantastyczne spotkanie wejdzie do kalendarza imprez organizowanych przez Zarząd Osiedla Motylewo – mówi Marek Andruszkiewicz, przewodniczący Zarządu Osiedla Motylewo. - Nie ustajemy w pomysłach, które kierujemy do każdej grupy wiekowej, począwszy od dzieci a skończywszy na seniorach. W ich organizację włącza się wiele osób z naszego osiedla i nie tylko. To daje nam tyle energii, że szukamy różnych propozycji dla naszych mieszkańców. A że robimy to najlepiej jak potrafimy, to jest odpowiednia frekwencja. Jesteśmy taką świetną społecznością, że naprawdę warto poświęcać się temu i organizować takie imprezy.

Zanim spotkanie na dobre się rozpoczęło już przy wejściu na salę każda z pań otrzymała różę, bo jak wiadomo 8 marca obchodzony był Dzień Kobiet. Spotkanie rozpoczęło się od występów artystycznych. Paniom z Osiedla Motylewo zaprezentował się zespół BELLYOR DANCE z Regionalnego Centrum Kultury Fabryka Emocji w Pile i mistrzowska para taneczna z Uczniowskiego Klubu Sportowego Iskra przy Młodzieżowym Domu Kultury w Pile – Jagoda Kańduła i Stanisław Dróżdż, w bloku tańców latynoamerykańskich i standardowych. O oprawę muzyczną zadbał DJ Chudy – Marcin Stańczak.

Wśród propozycji, które przygotowano specjalnie na tę okazję było coś dla ciała i dla ducha. Z myślą o dobrym samopoczuciu przygotowano stoiska, na których można było skorzystać z usług, które przygotowało: Centrum Badawczo – Rozwojowe PERFECT COLL Mirosława Jakobsche i Monika Werner, Klub Zdrowego Stylu Życia Małgorzata Maćków, Pracownia CREOWNIA Aleksandra Szeremet – Wilczyńska, Studio Urody „ALICJA” Pani Alicja Rogoźnicka, Beata Wawrzos – Perosnalny Doradca Kosmetyczny. Pojawił się również Mobilny Masażysta – Bartłomiej Nowak.

Pierwsze Motylewskie spotkanie kobiet przebiegło w bardzo miłej atmosferze i było okazją do oderwania się od codziennych trosk i problemów.

Sebastian Daukszewicz

z_mysla_o_motylewie00

z_mysla_o_motylewie48 z_mysla_o_motylewie01 z_mysla_o_motylewie02 z_mysla_o_motylewie03 z_mysla_o_motylewie04 z_mysla_o_motylewie05 z_mysla_o_motylewie06 z_mysla_o_motylewie07 z_mysla_o_motylewie08 z_mysla_o_motylewie09 z_mysla_o_motylewie10 z_mysla_o_motylewie11 z_mysla_o_motylewie12 z_mysla_o_motylewie13 z_mysla_o_motylewie14 z_mysla_o_motylewie15 z_mysla_o_motylewie16 z_mysla_o_motylewie17 z_mysla_o_motylewie18 z_mysla_o_motylewie19 z_mysla_o_motylewie20 z_mysla_o_motylewie21 z_mysla_o_motylewie22 z_mysla_o_motylewie23 z_mysla_o_motylewie24 z_mysla_o_motylewie25 z_mysla_o_motylewie26 z_mysla_o_motylewie27 z_mysla_o_motylewie28 z_mysla_o_motylewie29 z_mysla_o_motylewie30 z_mysla_o_motylewie31 z_mysla_o_motylewie32 z_mysla_o_motylewie33 z_mysla_o_motylewie34 z_mysla_o_motylewie35 z_mysla_o_motylewie36 z_mysla_o_motylewie37 z_mysla_o_motylewie38 z_mysla_o_motylewie39 z_mysla_o_motylewie40 z_mysla_o_motylewie41 z_mysla_o_motylewie42 z_mysla_o_motylewie43 z_mysla_o_motylewie44 z_mysla_o_motylewie45 z_mysla_o_motylewie46 z_mysla_o_motylewie47