Zapraszamy do Piły na Wielkanocne poszukiwanie jajek | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Zapraszamy do Piły na Wielkanocne poszukiwanie jajek

14 kwietnia o godz. 12:00 w Parku na Wyspie po raz drugi najmłodsi mieszkańcy Piły będą szukać ukrytych wielkanocnych jajek. Aby jednak każdy miał szansę równe szanse Wyspa do rozpoczęcia zabawy będzie zamknięta. Organizatorzy przygotowali ponad tysiąc sztuk czekoladowych jajek oraz jajka pocieszenia.

- Rok temu dosyć spontanicznie przygotowaliśmy dla najmłodszych akcję „Poszukiwanie i zbieranie jajek wielkanocnych na Wyspie”. Udało nam się w tym miejscu zgromadzić taką dużą ilość dzieci, która nawet przerosła najśmielsze oczekiwania. W tym roku chcemy tę zabawę powtórzyć z małymi zmianami. 14 kwietnia, czyli w Niedzielę Palmową przed godziną 12 zbieramy się wszyscy przy kładce od ul. Dąbrowskiego, przy Molino. Na czas ukrywania jajek Park na Wyspie będzie zamknięty, by uniknąć niezdrowej konkurencji szukania jajek jeszcze przed godziną 12.00. Chcemy, żeby wszyscy mieli równe szanse. Po wejściu na Wyspę omówimy zasady i rozpocznie się poszukiwanie jajek, których przygotowaliśmy ponad tysiąc sztuk – mówi Piotr Głowski, prezydent Piły.

Jest też apel do rodziców, opiekunów uczestników tej zabawy, aby w potrzebie mieli ukryte w kieszeni jedno czekoladowe jajko, gdyby nie udało się tym najmłodszym odnaleźć tego poszukiwanego.

Sebastian Daukszewicz

zapraszamy_do_pily1_01

zapraszamy_do_pily1_06 zapraszamy_do_pily1_02 zapraszamy_do_pily1_03 zapraszamy_do_pily1_04 zapraszamy_do_pily1_05