Zapraszamy do Piły na XIV Bieg Wiosny | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Zapraszamy do Piły na XIV Bieg Wiosny

zapraszamy_do_pily

Przed nami czternasta impreza o nazwie „Bieg Wiosny”. 18 maja uczestnicy tradycyjnie pokonają trasę z Gościńca Rębajło do OTW Płotki. Oczywiście mogą pokonać ją w dowolny sposób, czyli: przebiec, przejść, przejechać na rowerze, hulajnodze czy wózku. W tym biegu nie ważne są rezultaty.

Poniżej Regulamin XIV BIEGU WIOSNY

Organizator: MOSiR Piła

Termin i miejsce: 18.05.2019 r. godz.11.00

Start – Gościniec Rębajło przy obwodnicy (Bydgoszcz – Szczecin), Meta – OTW Płotki

Trasa: Bieg zostanie rozegrany ścieżką rowerową na odcinku Rębajło – Płotki.

Dystans: Około 3,5 km .

Uczestnictwo: Wszyscy chętni bez ograniczenia wieku. Osoby niepełnoletnie pod opieką opiekuna prawnego.

Zgłoszenia i rejestracja: Wszyscy uczestnicy zgłaszają się w dniu zawodów pod wiatą przyGościńcu Rębajło. Biuro zawodów czynne w godzinach 9.00 do 10:55. W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, oraz podpisać oświadczenie o braku przeciwwskazań do biegania.

Nagrody: Pierwszych 600 osób zgłoszonych do biegu otrzyma pamiątkowe koszulki na starcie oraz na mecie coś słodkiego, wodę mineralną oraz grochówkę z herbatą.

Inne: Przewidziane jest ognisko. Zawodnicy przyjeżdżają na własny koszt, a Organizator zapewnia autobus powrotny do Placu Zwycięstwa około godziny 12:15. Startowego nie pobiera się. Zdjęcia, nagrania filmowe oraz wywiady z moją osobą, a także wyniki z moimi danymi osobowymi mogą być wykorzystane przez media, prasę, radio i telewizję. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym także dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez Organizatorów, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133, poz.883).

Organizator zastrzega sobie prawo ostatecznej interpretacji regulaminu w dniu zawodów.

Uczestnik biorący udział w imprezie nie może być w stanie wskazującym na spożycie alkoholu lub innych środków odurzających.

Organizator