Zapraszamy do udziału w akcji „Paczka dla Hospicjum” | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Zapraszamy do udziału w akcji „Paczka dla Hospicjum”

Rok temu 60 darczyńców finansowo wparło pilskie Hospicjum, dzięki któremu udało się kupić niezbędne wyposażenia pokoi chorych.  W tym roku ponownie zapraszamy do udziału w akcji „Paczka dla Hospicjum”, której celem jest zebranie funduszy na produkty pielęgnacyjne (jeden komplet produktów pielęgnacyjnych kosztuje 50 złotych, tak samo jak jedna paczka pieluch) dla swoich podopiecznych. Zbiórka trwa do 24 grudnia 2019 roku .

- Zachęcamy po raz kolejny do wsparcia pilskiego Hospicjum. Tym razem nie mówimy o wyposażaniu, bo mamy już je czynne, działające, ale zbieramy zebranie funduszy na produkty pielęgnacyjne. Zasady są proste. Minimalna wartość wpłaty to 50 zł., wartość jednej paczki to 250 zł. a paczek jest 40 sztuk to mamy 10 tysięcy do zebrania by nie została tutaj w Galerii Vivo ani jedna. Rok temu pilanie, mieszkańcy północnej Wielkopolski zakupili 60 paczek także wpłacali już nie na istniejące paczki – mówi Piotr Głowski, prezydent Piły.

- Dziękujemy za kolejną inicjatywę, ponieważ brakuje nam pieniędzy na środki higieny osobistej. Osoba leżąca musi mieć dobrej klasy kosmetyki, wymagane do opieki nad taką osobą. Tu są rożnego rodzaju balsamy, maści, środki opatrunkowe. Taka pomoc do Państwa przyczyni się do tego, że nadal będziemy mogli zapewnić taką opiekę, jaką życzą sobie chorzy i ich rodziny - dodaje Józefa Wiśniewska z TPCh.

Zachęcamy do wpłaty cegiełek na wyposażenie pilskiego hospicjum – minimalna wpłata to 50 zł.

Wpłat można dokonywać na konto Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile

PKO BP 37 1020 3844 0000 1002 0050 1833

z dopiskiem: paczka dla hospicjum.

Po uzyskaniu 5 wpłat zniknie jeden karton, wówczas hospicjum będzie mogło zakupić 5 kompletów produktów pielęgnacyjnych lub 5 paczek pieluch.

Każda osoba, która zdecyduje się wesprzeć projekt ma możliwość udziału w podsumowaniu akcji w pilskim hospicjum, które odbędzie się 10 stycznia 2019 roku. Szczegóły zasad uczestnictwa w podsumowania podane zostaną po zakończeniu akcji.

Podziel się dobrem!

Sebastian Daukszewicz

zapraszamy_do_udzialu1_01

zapraszamy_do_udzialu1_08 zapraszamy_do_udzialu1_02 zapraszamy_do_udzialu1_03 zapraszamy_do_udzialu1_04 zapraszamy_do_udzialu1_05 zapraszamy_do_udzialu1_06 zapraszamy_do_udzialu1_07